برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

آلگری : بالوتلی باید مثل یک قهرمان باشد نه یک بچه

چهارشنبه، ۳ مهر ۱۳۹۲، ساعت ۱۱:۵۵ — گل

ماریو بالوتلی یکشنبه شب پس از سوت پایان بازی به دلیل مشاجره با داور اخراج و در نهایت با سه جلسه محرومیت روبرو شد.

ماسیملیانو  آلگری

ماریو بالوتلی امید شماره یک گلزنی این روزهای میلان درپایان بازی برابر ناپولی که با اشتباهات فراوان داوری همراه بو،د به نشانه اعتراض پس از سوت بازی با داور به مشاجره لفظی پرداخت که در نهایت باعث اخراج و صدور حکم سه جلسه محرومیت از رقابت های داخلی برای او شد.

آلگری پیش از بازی برابر بولونیا از هفته پنجم این رقابت‌ها به بالوتلی ستاره ۲۳ ساله تیمش هشدار داد که رفتار کودکانه اش را تمام کند و بازگشتش به میادین را به مانند یک قهرمان شروع کند.


به نقل از ac-milan.ir-آلگری به خبرنگاران گفت :"ماریو اشتباه کرده و باعث جریمه تیم نیز شد.باشگاه و هواداران و او باید این روند را تغییر دهند.بالوتلی باید به داوران کمک کند تا از او در داخل زمین به عنوان یک بازیکن مطمئن و قهرمان حمایت کنند؛ اگر بازیکن دیگری در بازی یکشنبه شب بر روی بازیکن دیگری جز بالوتلی آن خطاها را انجام می داد، داورها سوت می زدند.آنها باید نگرش منفی که نسبت به بالوتلی دارند را عوض کند"

سرمربی روسونری ادامه داد:"بالوتلی ۲۳ سال دارد و دیگر بچه نیست و باید مثل یک قهرمان باشد و رفتار درستی انجام دهد .امیدوارم که او متوجه ارزشش برای باشگاه بشود و دیگر تیم را دچار مشکل نکند. شما با فکر بردن به زمین مسابقه می روید و زمانی که بازی به پایان می رسد بهتر است که سریعا به رختکن بروید و اتفاق های بازی را قبول کنید.با پذیرفتن اشتباهات سعی در انجام عملکرد بهتر باشید.باشگاه در رابطه با بالوتلی تصمیم گیری خواهد کرد"

میلان چهارشنبه شب از هفته پنجم رقابت های سری آ به میهمانی بولونیا می رود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391