برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

دانی آلوس: این فصل بهتر از فصل قبل هستیم

دوشنبه، ۸ مهر ۱۳۹۲، ساعت ۱۴:۳۱ — گل

این بار قرعه مصدومیت به نام مسی درآمد و امیدواریم که مصدومیتش جدی نباشد و بتواند خیلی سریع به میادین بازگردد.

بعد از به صدا در آمدن سوت پایانی بازی بارسلونا مقابل آلمریا بود که دانی آلوس با خبرنگاران به صحبت پرداخت و آنالیزش را از عملکرد تیمش مطرح نمود.

او در مورد اهداف پیش روی تیم کاتالان گفت:« ما به این عشق زندگی می کنیم که اوضاع را خوب به پیش ببریم وهمیشه بهتر از فصل قبل باشیم تا بتوانیم به اهدافمان برسیم. اگر بخواهیم همان کارهای فصل قبل را تکرار کنیم، از نظر تیمی پیشرفتی نداشته ایم.»

آلوس ادامه داد:« یکی از نشانه های اینکه تیم ما نسبت به فصل قبل بهتر شده این است که الان در ۷ بازی متوالی است به پیروزی رسیده ایم و می خواهیم این روند را ادامه دهیم.» این مدافع برزیلی درمورد مصدومیت مسی گفت:« حیف شد. چون فوتبالیست‌ها دوست ندارند که به خاطر مشکلات فیزیکی متوقف شوند. این بار قرعه مصدومیت به نام مسی درآمد و امیدواریم که مصدومیتش جدی نباشد و بتواند خیلی سریع به میادین بازگردد.»

او درمورد نحوه بازی بارسلونا گفت:« تئوری ساده تر ازعمل است و در نهایت حریفان ما هم خوب بازی می کنند و همیشه کار برای ما سخت می شود. ما درنیمه دوم بهتر از نیمه اول کار کردیم و مالکیت و کنترل بیشتری برتوپ و میدان داشتیم.»

بخش پایانی صحبت های آلوس درمورد داوری جنجال برانگیز مونیس دربازی الچه – رئال بود:« بازی را ندیدم ولی صحنه های جنجالی بازی را در روزنامه‌ها دیدم و نباید بیش ازاین به این ماجرا پرداخت.چون هیچ راهکاری نیست. باید به داوران نیز حاشیه امنیت کاری داد. چون آنها هم ممکن است اشتباه کنند؛ به ویژه وقتی قصد یا غرض بدی در میان نیست . خود او باید وجدان راحتی داشته باشد و ما نمی توانیم دراین زمینه دخالتی داشته باشیم.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391