برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

بکن باوئر: آلمان کنونی از آلمان ۱۹۷۴برتر است

پنجشنبه، ۲۵ مهر ۱۳۹۲، ساعت ۱۳:۴۳ — گل

اسطوره آلمانی، ژرمن ها، برزیل و اسپانیا را مدعیان قهرمانی درجام جهانی می داند و معتقد است که آلمان با مهره هایی مثل اوزیل، گوتزه، شورله ، مولر ورویس از نظر تکنیکی جزو بهترین هاست

فرانتس بکن باوئر اسطوره سابق تیم ملی آلمان تیم های ملی آلمان، برزیل و اسپانیا را مدعیان اصلی قهرمانی در جام جهانی ۲۰۱۴ می داند و معتقد است که آلمان‌ها باید برای بهتر نمودن بازی تدافعی شان تلاش زیادی انجام دهند.

بکن باوئر در گفتگو با روزنامه بیلد گفت:« ما به عنوان یکی از سه مدعی قهرمانی در جام جهانی، در کنار برزیل و(به عنوان تیم میزبان ) و اسپانیا(قهرمان حال حاضر دنیا) به این رقابتها می رویم.»

بکن باوئر در ادامه یادآوری کرد که از نظر تکنیکی با حضور مسعوت اوزیل، ماریو گوتزه، آندره شورله، توماس مولر و مارکو رویس آلمان یکی از بهترین هاست. و شانس بیشتری برای این تیم در مقایسه با آلمان ۱۹۷۴ که او به عنوان کاپیتانش قهرمان جام جهانی شده بود قائل است.

بکن باوئر ادامه داد:« در آن زمان ما در خط حمله فقط به گرد مولر وابسته بودیم. گرد به عنوان گلزن تیم بی نظیر بودولی این روزها یک بازیکن این چنینی نداری. گاهی وقتها (مثل بازی با سوئد) شورله گل می زندو گاهی وقتها اوزیل و کروس از راه دور به گل می رسند . این برتری تیم کنونی آلمان در مقایسه با تیم ما در جام جهانی ۱۹۷۴ است.»

بکن باوئر در ادامه هشدار داد که بازی آلمان مقابل سوئد که با برد ۵-۳ ژرمن‌ها به پایان رسید، برای یواخیم لو کاملا رضایت بخش نبوده:« دریافت سه گل از تیم حریف، نشان این است که باید عملکرد تدافعی مان را هبوبد ببخشیم. گاهی وقتها بازیکنان تیم ملی آلمان، به ویژه هنگامی که بازیکنان حریف بازی را می بندند، خیلی حساس می شوند.این تیم به کمی خشونت بیشتر دراین رقابتها نیاز دارد.»

او دراین زمینه از بازیکنانی مثل شوارترزنبک و برتی فوکتس در آلمان سال ۱۹۷۴ و یا یورگن کوهلر و کلائوس آگنتالر در جام جهانی ۱۹۹۰ که خود بکن باوئرهدایتش را در دست داشت نام برده.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391