برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

بازتاب جنجالی مصدومیت گرث بیل در رسانه های انگلیسی

دوشنبه، ۲۲ مهر ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۱۱ — گل

دراین گزارش لیستی از مصدومیتهای بیل منتشر شده و یادآوری شده که بیل تنها ۱۳۲ دقیقه برای رئال بازی کرده و این درحالی است که قیمت قرارداد ، او را مبدل به گران قیمت ترین بازیکن ساخته

رسانه های بریتانیایی بحث هایی را در مورد مصدومیت بیل از ناحیه کمر و احتمال نیاز او به انجام عمل جراحی در این باره گزارش های متعددی را منتشر کرده اند.روزنامه میرر که حتی پا را فراتر گذاشته و لیستی را به عنوان بازیکنان جانشین احتمالی او منتشر ساخته. این روزها بیل جلد اصلی رسانه های بریتانیایی را در اختیار دارد؛ اما این بار سوژه این جنجال چیز دیگری است:

*دیلی میل: سران رئال مادرید با قرارداد بستن با بازیکنی که دائما مصدوم می شود، مرتکب اشتباه شده اند.

دراین گزارش لیستی از مصدومیتهای ستاره ولزی منتشر شده و یادآوری شده که بیل تنها ۱۳۲ دقیقه برای رئال بازی کرده و این درحالی است که قیمت قرارداد او، او را مبدل به گران قیمت ترین بازیکن تاریخ دنیای فوتبال ساخته. درادامه نیز به واکنش جاناتان بارنت ،مدیربرنامه های بیل اشاره شده که از گزارش منتشره در روزنامه مارکا راضی نبوده . برنامه پیش رو این است که در طول این هفته که بازیهای ملی دنبال می شود، بیل تمریناتش را دنبال می کند.

اما تیتر تمام روزنامه های انگلیسی این است:« گران قیمت ترین بازیکن تاریخ دنیا با مصدومیت هایی جدی روبروست»

بحث این است که بیل از مشکل کمر رنج می برد و ممکن است که مشکل او تنها با عمل جراحی حل شود.

*روزنامه میرر: این روزنامه حتی پا را فراتر نهاده و از لیست بازیکنان احتمالی ای که رئالی‌ها برای جایگزین کردن گرث بیل پیش رو دارند، خبر داده. تا در صورتی که بیل زیر تیغ جراحی رفته و از میادین ورزشی به دور ماند، یکی از این بازیکنان به جای او به رئال مادرید بیاید. تیتر اصلی میرر این است:«گرث بیل به جراحی نیاز دارد.»

*دیلی تلگراف: گران قمیت ترین بازیکن تاریخ دنیای فوتبال مصدومیت مزمنی دارد

*دیلی میل: رئال ممکن است (باخرید بیل) مرتکب اشتباه شده باشد

*بی بی سی: بیل ممکن است به عمل جراحی نیاز داشته باشد

*تیتر خود روزنامه آ.اس هم که بازتاب این خبرها پرداخته در نوع خود جالب توجه است: بیل گیت

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391