برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

جونینیو: فوتبال برای بنزما در اولویت نیست

شنبه، ۶ مهر ۱۳۹۲، ساعت ۱۰:۰۰ — ایسنا

ستاره برزیلی سابق لیون به انتقاد از مهاجم فرانسوی رئال مادرید پرداخت و گفت که فوتبال برای او در اولویت قرار ندارد.

کریم بنزما

کریم بنزما، مهاجم فرانسوی رئال مادرید روزهای خوبی را در این تیم سپری نمی‌کند، به طوری که حتی در بازی اخیر این تیم در سانتیاگو برنابئو صدای سوت اعتراض تماشاگران به او شنیده شد.

جونینیو، هم‌بازی سابق بنزما در لیون معتقد است که این مهاجم فرانسوی بر روی فوتبال تمرکز نمی‌کند و مسائل دیگری برای او در اولویت قرار دارد.

جونینیو که از سال ۲۰۰۵ تا ۲۰۰۹ هم‌بازی بنزما در لیون بود، در گفت‌وگویی که با رادیو "مونتوکارلو" داشت، گفت: احساس می‌کنم فوتبال اولویت نخست زندگی بنزما نیست. او از نظر کیفی هیچ مشکلی ندارد و یک مهاجم کامل است، اما تمرکز لازم را در زمین ندارد. او باید برای درخشش در زمین تلاش بیشتری انجام دهد. برای عملکرد خوب تنها استعداد کافی نیست . یک بازیکن باید استعداد خود را پرورش دهد و از حالت بالقوه به بالفعل برساند. رئال مادرید یک بازیکن به نام کریستیانو رونالدو را دارد که یک الگو در جهان فوتبال به شمار می‌آید. رونالدو الان بهترین بازیکن جهان است. او از ناحیه بدنی بسیار قوی است. با این حال همیشه آخرین نفری است که زمین تمرین را ترک می‌کند. بازیکنان دیگر همچون بنزما باید از او الگو بگیرند.

ستاره برزیلی سابق لیون، گفت: بنزما باید قبول کند که فوتبال وظیفه و شغل اصلی اوست. باید در زمین تحرک بیشتری داشته باشد و تنها بر روی توانایی فنی خود تاکید نکند. او باید بیشتر توپ را به گردش در آورد، چرا که فعالیت زیادی در زمین بدون گردش توپ اهمیت کمتری دارد.

بنزما فصل گذشته همواره توسط ژوزه مورینیو به صورت چرخشی با هیگواین به بازی گرفته می‌شد. او هر بار که در ترکیب اصلی قرار می گرفت یا از روی نیمکت به زمین می‌رفت، عملکرد خوبی از خود به نمایش می‌گذاشت. بنزما در این فصل دیگر دغدغه‌ تعویض شدن را ندارد چرا که هیگواین در فصل جابجایی تابستانی از کهکشانی‌ها جدا شد و به ناپولی پیوست. با این حال عملکرد خوبی در فصل جدید نداشته و به نظر می‌رسد که اتفاقات خارج مستطیل سبز در عملکرد او تاثیر گذاشته است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391