برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

پیغام فدراسیون برزیل به اسپانیا: روی دیگو کاستا حساب باز کرده ایم

سه‌شنبه، ۲۳ مهر ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۴۰ — گل

نبرد میان فدراسیون فوتبال اسپانیا و کنفدراسیون فوتبال برزیل برسر مهاجم برزیلی اتلتیکومادرید وارد فاز تازه ای شده است

کنفدراسیون فوتبال برزیل دیشب به مسئولان فدراسیون فوتبال اسپانیا نامه ای رسمی ارسال کرد و در این نامه یادآوری شده که دیگو کاستا هرگز برای حضور در هیچ یک ازبازیهای رسمی هیچ یک از رده های سنی تیم های ملی برزیل دعوت نشده ولی یادآوری کرد که او در دو بازی دوستانه برای تیم ملی برزیل به میدان رفته ( بازی دوستانه مقابل ایتالیا در روز ۲۱ ماه مارس سال ۲۰۱۳ و مقابل روسیه، ۴ روز بعد) و سرمربی این تیم درنظر دارد تا از مهاجم اتلتیکومادرید برای حضور در دو بازی دوستانه سلسائو در ماه نوامبر برای حضور در اردوی تیم ملی برزیل دعوت به عمل بیاورد

درعین حال دراین نامه یادآوری شده که لوئیس فلیپه اسکولاری ممکن است در جام جهانی ۲۰۱۴ روی دیگو کاستا حساب باز کند و یادآوری کرده که او متولد برزیل است و پاسپورت برزیلی دارد و شرایطش در اسپانیا و تمایلش برای حضور دراردوی تیم ملی این کشور به خاطر اقامت داشتن دراین کشور است و اسپانیا زادگاه کاستا نیست.

اگر دراین میان مسئولان فدراسیون فوتبال اسپانیا در ماه نوامبر کاستا را به تیم ملی دعوت کنند، مسئولان کنفدراسیون فوتبال برزیل پرونده این اختلاف را به دست سران فیفا خواهد سپرد و این کمیته شرایط فوتبالیست هاست که دراین باره تصمیم گیری خواهد کرد. در صورتی که توافق از این طریق نیز حاصل نشود، پرونده به شورای حل اختلافات کشیده می شود که این شورا نیز ممکن است تصمیم گیری اش تا بعد از جام جهانی ۲۰۱۴ به طول بینجامد و بدین ترتیب کاستا نتواند در جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل حضور یابد.

روز۳ اکتبر بود که دیگو کاستا شام را در کنار بیسنته دل بوسکه سرمربی تیم ملی اسپانیا و خورخه پرس، یکی از مسئولان فدراسیون فوتبال اسپانیا صرف کرد و به هردوی آنها اعلام کرد که دوست دارد تا برای تیم ملی اسپانیا بازی کند.مسئولان فدراسیون فوتبال اسپانیا دراین هفته دوباره با کاستا جلسه خواهند گذاشت.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391