برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

بوسکتس، ماسچرانو را مصدوم کرد؛ مصدومیت ۱۰تا۱۵ روزه ستاره آرژآنتینی

چهارشنبه، ۳ مهر ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۳۷ — گل

در پی برخوردی که در دیدار دیشب بارسلونا مقابل سوسیداد میان بوسکتس و ماسچرانو رخ داد، ستاره آرژآنتینی مصدوم شد

خاویر ماسچرانو ستاره آرژانتینی باشگاه بارسلونا دیشب و در پی برخوردی که میان او و سرخیو بوسکتس در جریان بازی تیمش مقابل رئال سوسیداد رخ داد، دچار مصدومیت شد.

مصدومیت او در عضله دو سرران پای راستش اتفاق افتاد و همین مصدومیت او را بین ده تا پانزده روز از میادین ورزشی به دور نگاه خواهد داشت.برخوردی که میان ماسچرانو و بوسکتس رخ داد ، در دقیقه ۴ بازی اتفاق افتاد و کف پای بوسکتس به صورت غیرعمد و اتفاقی به بخش داخلی عضله ران ماسچرانو برخورد کرد. با وجودی که این برخورد به صورت غیرعمد اتفاق افتاد، اما درد زیادی را به همراه داشت. این ستاره آرژآنتینی به جریان بازی بازگشت ولی نیم ساعت بعد تاتا مارتینو او را از زمین بیرون کشیده و مارک بارترا را به جای او وارد زمین نمود.

باید گفت که ماسچرانو خیلی خوش شانس بود ؛ چون اگر این ضربه چند سانتی متر پائین تر برخورد کرده بود، ممکن بود مصدومیت او طولانی تر شود

حالا سران باشگاه بارسلونا نیز در وب سایت رسمی شان از مصدومیت عضله دوسرران پای راست ماسچرانو خبر داده و یادآوری کردند که او بین ده تا پانزده روز از میادین ورزشی به دور خواهد بود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391