برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

بوسکتس: په په رینا گزینه خوبی برای جانشینی والدس است

چهارشنبه، ۱۷ مهر ۱۳۹۲، ساعت ۱۳:۳۲ — گل

رئال با لغزش هایی که داشته کمی عقب افتاده ولی این کافی نیست که بتوان رئالی‌ها را از کورس قهرمانی خارج کرد

سرخیو بوسکتس ستاره باتجربه خط میانی بارسلونا در گفتگو با برنامه کوپه درمورد تیم ملی اسپانیا، بارسلونا، انتقادات مطرح شده از نیمار، مسی و دنیای فوتبال به صحبت پرداخت

او که در حال حاضر دراردوی تیم ملی اسپانیا به سر می برد در ابتدا به موضوع اعمال سیستم چرخشی در بارسلونا پرداخت و گفت:« از سیستم چرخشی استفاده می کنیم، به ویژه در فصلی طولانی که در پایان به جام جهانی ختم می شود، به نفع همه خواهد بود. به ویژه با در نظر داشتن خستگی ای که از پایان فصل قبل برای ما باقی مانده. ما این سیستم چرخشی را درک می کنیم و از اعمال آن متشکریم. البته باید بگویم که همه دوست دارند بازی کنند ولی این سرمربی تیم است که تصمیم گیری می‌کند ومهمترین نکته پیروزی تیم است.»

بوسکتس بایادآوری فینال جام کنفدراسیون‌ها در برزیل گفت:« ما در آن فینال۱۰۰ آماده نبودیم.برزیلی‌ها در دقایق سرنوشت سازی به گل رسیدند و کاملا تیم برتر میدان بودند.»او در مورد احتمال انتقال دیگو کاستا به تیم ملی اسپانیا گفت:« ماستا در شرایط خیلی خوبی است. او خیلی راحت به گل می رسد و مطمئنم که درتیم ملی هم به مشکل نخواهد خورد.»

بوسکتس درادامه درمورد نیمار و مسی صحبت کردو یادآوری نمود که برنامه تاتا مارتینو برای بازگرداندن بارسا به سیستم تهاجمی همیشگی اش کمی به دردسر خورده:« این کار کمی سخت است ولی به تیم های حریف نیز بستگی دارد. باید بگویم که از تطبیق یابی سریع نیماردرتیم واقعا تعجب کردم. می دانستیم که بازیکنانی در این حد واندازه ها، سریع با تیم جدیدشان وفق پیدا می کنند، ولی فکرش را نمی کردم که به این سرعت. نیمار یک انسان معمولی و خجالتی است. او آرام و است و حرف نمی زند و سعی می‌کند که از همه چیز درس بگیرد.نیمار پسر خوبی است و ارتباط خوبی با همه دارد. سخت است بخواهیم از خارج از زمین راجع به خطاهای روی نیمار صحبت کنیم. ولی خطاهای پنالتی روی او در بازی با وایادولید کاملا مشخص بود.»

این ستاره اسپانیایی درمورد غیبت مسی در بازیهای اخیر تیمش گفت:« ما امسال بازیکنی را داریم که باید تفاوتها را در زمان حال و آینده رقم بزند. مسی هم خیلی مهم است. او بهترین بازیکن دنیاست و کارهای فوق العاده ای انجام می دهد. ما دلمان خیلی برای او تنگ شده.»

و در مورد دنبال شدن شانه به شانه رقابت های لالیگا گفت:« رئال با لغزش هایی که داشته کمی عقب افتاده ولی این کافی نیست که بتوان رئالی‌ها را از کورس قهرمانی خارج کرد. اوضاع رئال بد نیست. آنها سرمربی جدیدی دارند و شروع کار کمی برایشان سخت شده است. رئال تا به اینجای کار بازی ای تماشایی را ارائه نداده است.»

و در بخش پایانی صحبت هایش از هواداران خواسته تا از بازیهای والدس لذت ببرند:« والدس گفته که می خواهد در پایان فصل از بارسا جدا شود . هواداران از بازیهای او لذت ببرند. به نظر من اگر په په رینا به اینجا بیاید، خیلی خوب خواهد شد. او دروازه بان بزرگی است.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391