برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

درودگر: اسکوچیچ هیات مدیره را قانع کرد

شنبه، ۱۳ مهر ۱۳۹۲، ساعت ۱۶:۰۴ — ایسنا

دارگان اسکوچیچ تا نیم فصل هدایت تیم فوتبال ملوان را برعهده خواهد داشت.

صادق درودگر و تیم ملوان

صادق درودگر در این زمینه اظهار کرد: در جلساتی که با حضور سه نفر از اعضای پنج نفره هیات مدیره برگزار شد، تصمیم گرفته شد که اسکوچیچ تا نیم فصل با قدرت خود به کار خود ادامه دهد. البته حداقلی هم برای ایشان تعیین شد. مانند اینکه در چهار بازی باقی مانده شش امتیاز بگیرد. البته اعضای هیات مدیره دارای اطلاعات فوتبالی خوبی هستند و توضیحاتی هم که اسکوچیچ در جلسه هیات مدیره به این اعضا داد، آنها را قانع کرد تا نیم فصل به کار خود ادامه دهد.

مدیرعامل ملوان گفت: من در ابتدای فصل هیچ بازیکنی را به این مربی تحمیل نکرده ام و تمام بازیکنان با تست کادر فنی جذب این باشگاه شدند.

وی همچنین دلایل ضعیف ظاهر شدن ملوان را از زبان دارگان اسکوچیچ گفت که او در جلسه هیات مدیره علل این ناکامی‌ها را دیر اضافه شدن ۸ – ۹ بازیکن اصلی این تیم بیان کرد که در ابتدای فصل در دوران بدنسازی با این تیم نبودند و دلایل دیگری که آورد هیات مدیره را به این تصمیم واداشت که او را تا نیم فصل ابقا کند.

صادق درودگر همچنین در پاسخ به سوال خبرنگاری که پرسید اسم بردن از پورغلامی برای جانشینی دارگان اسکوچیچ درست بود یا نه؟ گفت: اندیشه من این بود که اگر کسی از من در مورد سرمربی آینده سوال کرد، من اسم ایشان را ببرم، ولی این موضوع در گرو تصویب هیات مدیره باشگاه ملوان و مذاکره با تراکتورسازی و مجید جلالی است. من نگفتم که آقای پورغلامی را می‌خواهم به ملوان بیاورم، بلکه ایشان پس از تایید این دو موردی که عرض کردم، یعنی تصویب هیات مدیره ملوان و موافقت باشگاه تراکتورسازی گزینه ما بودند، ولی اگر در فصل بعد در ملوان باشم، حتما به ایشان پیشنهاد سرمربیگری ملوان را می‌دهم و در کنار ایشان هم یک تمرین دهنده خوب خارجی قرار می‌دهم.

مدیرعامل باشگاه ملوان مهم‌ترین مشکل ملوان را نگاه تبعیض آمیز دولت و فدراسیون به باشگاه ملوان نامید و اظهار کرد: کسر امتیاز از سوی کمیته‌ انضباطی و هم چنین نوع درآمد اختصاصی از سوی دولت به باشگاه‌های دولتی از جمله این نگاه تبعیض‌آمیز است. تیم‌های بزرگی در تبریز و اصفهان و شهرستان‌های دیگر وجود دارند که کاملا از ردیف بودجه دولتی برخوردارند و بهترین کارخانجات حامی مالی‌شان هستند، ولی در اینجا و در این باشگاه چنین خبری نیست. وقتی هدایتی از ملوان رفت، اگر همراهی بازیکنان فعلی این تیم نبود، این تیم در این فصل شکل نمی‌گرفت. اگر قرار باشد ملوان به یک تیم واقعی تبدیل شود، ما نیاز به سرمایه‌گذاری عظیم در این تیم نداریم. ما فقط از دولت می‌خواهیم به اندازه یک سوم هزینه کرد تیم‌های بزرگ به ما کمک کند که ما در پیش ساخت‌ها هزینه کنیم. مطمئن باشید بعد از چند سال دیگر هیچ پولی برای اداره باشگاه‌ها از هیچ کس طلب نمی‌کنیم.

مدیرعامل ملوان در پایان، گفت: ما هم اکنون برای تیم‌های پایه خود هیات امنایی تشکیل داده‌ایم که با کمک‌هایی که اولیای بازیکنان و یا علاقمندان به ملوان ارائه می‌کنند، این تیم‌ها اداره می‌شوند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391