برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

اتحادیه باشگاه های اروپا اظهارات رئیس باشگاه گالاتاسرای را رد کرد

یکشنبه، ۲۱ مهر ۱۳۹۲، ساعت ۱۴:۰۰ — واحد مرکزی خبر

اتحادیه باشگاه های فوتبال اروپا ادعای اونال آیسال رئیس باشگاه گالاتاسرای ترکیه را در باره ایجاد لیگ قاره ای مستقل به نام سوپر لیگ در اروپا را تا سال ۲۰۱۸، رد کرد.

تیم بشیکتاش و تیم گالاتاسرای

آیسال روز پنجشنبه اعلام کرده بود این لیگ جدید جایگزین لیگ قهرمانان اروپا و لیگ اروپا خواهد شد و در کنار لیگ های ملی برگزار خواهد شد.
او در گفتگو با خبرنگاران در روز پنجشنبه گفت:« ۱۵ یا ۲۰ باشگاه بزرگ اروپا همگی با این پیشنهاد موافقند. منچستر یونایتد، پاری سن ژرمن ، رئال مادرید هیچ یک به این پیشنهاد نه نخواهند گفت.«
او افزود:« به دلایل محلی یا سیاسی تنها یک یا دو استثنا ممکن است وجود داشته باشد و من این موضوع را درک می کنم اما به خاطر آینده باشگاه های اروپایی و اینده فوتبال کسی با این پیشنهاد مخالفت نخواهد کرد.»
اما اتحادیه باشگاه های اروپایی - که نماینده ۲۱۴ باشگاه مطرح این قاره است - اعلام کرد درباره چنین طرحی تاکنون بحث نشده است.
این اتحادیه در بیانیه ای اعلام کرد:« اتحادیه باشگاه های اروپایی مطالبی درباره تشکیل لیگی به نام سوپرلیگ در سال ۲۰۱۸ در روز پنجشنبه شنیده است . اتحادیه فوتبال اروپا تأکید می‌کند چنین ایده ای هرگز مورد گفتگو قرار نگرفته است و هرگز نشستی در این اتحادیه درباره این پیشنهاد برگزار نشده است. اتحادیه فوتبال اروپا از روند فعلی برگزاری بازی‌ها در اروپا راضی است.»
کارل هاینس رومنیگه رئیس اتحادیه فوتبال اروپا اعلام کرد:« سوپر لیگ اروپایی ما همان لیگ قهرمانان اروپاست . ما از برگزاری این رقابت‌ها بسیار راضی هستیم و در این باره با فیفا همکاری می کنیم.»
او گفت:« ما به همکاری خود با یوفا پس از سال ۲۰۱۸ نیز ادامه می دهیم. »
به گزارش خبرگزاری فرانسه از لندن، آیسال - که معتقد است فوتبال اروپا راکد شده است - اذعان کرد اقدامی قاطع در ارتباط با تشکیل چنین لیگی انجام نشده است اما او ابراز اطمینان کرد چنین اتفاقی رخ خواهد داد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391