برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

فابرگاس: این کامل ترین بازی این فصل ما بود

چهارشنبه، ۱۰ مهر ۱۳۹۲، ساعت ۱۶:۰۶ — گل

زننده تک گل بارسلونادر بازی با سلتیک براین باور است که با وجود سختی‌ها تمام بازیکنان تیمش در بازی سه شنبه شب در سطح فوق العاده ای ظاهر شدند

سسک  فابرگاس

سسک فابرگاس که در دیدار سه شنبه شب این تیم در دور دوم رقابتهای مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا در سلتیک پارک موفق شد تا تک گل سه امتیازی تیمش را وارددروازه سلتیک کند، در پایان این مسابقه به آنالیز بازی پرداخت.

سسک معتقد است که باوجود سختی های پیش رو، تیمش بازی فوق العاده ای را به نمایش گذاشت و شایستگی پیروزی بوده.

دراینجا می توانید متن صحبت های فابرگاس را مطالعه کنید

*بازی: سختی زیادی کشیدیم. می دانستیم که چنین بازی ای انتظارمان را می کشد. بازیکنان سلتیک به خوبی بازی را بسته بودند و برای خلق فرصت هیچ راهی پیش روی ما نگذاشته بودند. البته ما هم خوب بازی کردیم. یک بازی از هرنظر کامل و بی عیب و نقص را ارائه دادیم. این کاملترین بازی این فصل ما بود و بردی بود که واقعا شایستگی اش را داشتیم

*جو حاکم بر بازی: بازی کردن در اینجالذت بخش است؛ به ویژه در این جو و در این زمین

علاوه برفابرگاس سرخیو بوسکتس هم با خبرنگاران به صحبت پرداخت و نظراتش را درمورد این بازی ابراز نمود

*بازی: ما در مقایسه با بازیهای قبل با سرعت بیشتری توپ را به گردش درآوردیم و درنیمه دوم به گلی رسیدیم که به ما آرامش زیادی داد. این نتیجه ما را در شرایط مناسبی در جدول گروه قرار داد.

*آیا این کاملترین بازی این فصل بارسا بود؟: می توان این طور گفت. ما یک فرصت شوتزنی خوب در اختیار آنها قرار دادیم ولی در مجموع همه چیز رابه خوبی کنترل کردیم. البته آن راندمان کافی برای رسیدن به نتیجه ای که به ما آرامش بیشتری بدهد را کم داشتیم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391