برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

فیگو: بارسایی‌ها کینه‌ای ترین هواداران هستند

جمعه، ۵ مهر ۱۳۹۲، ساعت ۱۲:۰۷ — ایسنا

"تماشاگران بارسا کینه‌ای ترین تماشاگرانی هستند که تا الان دیده‌ام. رفتار آنها جوانمردانه نبود" این سخنانی است که فیگو پس از سالها درباره شب تلخش در نوکمپ بر زبان آورد.

لوئیس  فیگو

، لوئیس فیگو، کاپیتان سابق بارسلونا با پیوستن به رئال مادرید خشم آبی اناری‌ها را برانگیخت و جنجال ساز ظاهر شد.

آبی اناری‌ها هیچ گاه نتوانستند کاپیتان محبوب خود را ببخشند، تا جایی که وقتی فیگو برای نخستین بار با پیراهن رئال به نوکمپ آمد با کله خوک از او پذیرایی کردند تا نشان دهند هیچگاه او را نخواهند بخشید.

فیگو پس از سال‌ها نقبی در تاریخ زد و دوباره به سخن گفتن درباره آن حادثه پرداخت تا به نوعی هواداران آبی اناری‌ها را خشمگین کند.

ستاره پرتغالی سابق رئال مادرید در گفت و گویی که با روزنامه‌ "سنترال" اسپانیا داشت، گفت: در آن شب بسیار نگران بودم. اطمینان داشتم که حاضران در ورزشگاه رفتار خوبی با من نخواهند داشت. تماشاگران بارسا کینه‌ای ترین تماشاگرانی هستند که تا الان دیده‌ام. در ایتالیا هم به میدان رفته‌ام، ولی هیچ گاه با چنین تماشاگرانی برخورد نکردم. آنها پیوستن من به رئال مادرید را پایان جهان می‌دانستند. در آن شب با کله خوک از من پذیرایی کردند، اما قسم می خورم که آن صحنه را ندیدم. تنها بعدها در تلویزیون متوجه شدم که به طرف من کله خوک پرتاب کردند. نمی‌دانم چگونه توانسته بودند که کله خوک را به ورزشگاه بیاورند به هرحال رفتار آنها جوانمردانه نبود.

او با حالت شوخی، گفت: اگر کله خوک را می‌دیدم قسمتی از آن را به خانه می بردم، چرا که اشتها آور است.

فیگو پس از پنج سال حضور موفق در بارسلونا از این تیم جدا شد و در ژوئیه ۲۰۰۰ با ۶۷ میلیون یورو به رئال مادرید پیوست.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391