برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

عذرخواهی سران لورکوزن ازبایرنی ها: ما از این پارچه نوشته اطلاعی نداشتیم

سه‌شنبه، ۱۶ مهر ۱۳۹۲، ساعت ۱۳:۰۵ — گل

پارچه نوشته ای در نیمه نخست دیدار دو تیم برافراشته شده بود که با اعتراض اولی هوینس، توسط نیروهای امنیتی جمع آوری شد.

در حاشیه دیدار شنبه شب بایرن مونیخ و بایرلورکوزن، هواداران لورکوزنی با برافراشتن پارچه نوشته ای به حواشی هایی که پیرامون مسائل مالیاتی اولی هوینس و قاچاق ساعت رولکس توسط کارل هاینس رومنیگه ایجاد شده بود اشاره کردند که این اتفاق چندان برای روسای باشگاه بایرن مونیخ خوشایند نبود.

باپایان یافتن بازی، سران لورکوزن به صورت رسمی از روسای باشگاه مونیخی عذرخواهی کردند. این پارچه نوشته در نیمه نخست دیدار دو تیم برافراشته شده بود که با اعتراض اولی هوینس، توسط نیروهای امنیتی جمع آوری شد.

باشگاه لورکوزن با عذرخواهی از باشگاه بایرن اعلام نمود:" ما هیچ گونه اطلاعی از این مسئله نداشتیم و پس از برافراشته شدن چنن پارچه نوشته ای در شوک فرو رفتیم."

اولی هوینس بدلیل عدم صداقت در اعلام حساب های خود توسط امور مالیاتی مورد بازپرسی قرار گرفته و کارل هاینس رومنیگه نیز در فرودگاه مونیخ با دو عدد ساعت رولکس مورد توجه نیروهای مالیاتی قرار گرفته و برای ورود بدون مجوز این ساعت‌ها با جریمه نقدی مواجه شد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391