برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

تاتا مارتینو: با توجه به تلاشهایمان، این یک امتیاز کافی نبود

یکشنبه، ۲۸ مهر ۱۳۹۲، ساعت ۱۰:۵۶ — گل

درنیمه اول نتوانستیم پاسهای نهایی دقیقی را بدهیم. مارتین مونتویا به خوبی در عمق نفوذ می کرد و فقط دقت لازم برای دادن پاس نهایی را کم داشتیم.

جراردو تاتا مارتینو

جراردو تاتا مارتینو سرمربی بارسا در پایان بازی تیمش در پامپلونا که با تساوی بدون گل دوتیم به پایان رسید در کنفرانس خبری در مورد عملکرد شاگردانش به صحبت پرداخت.

او در آنالیز این بازی گفت:« با توجه به تلاشهایی که بازیکنان در زمین مسابقه انجام دادند، یک امتیاز برای تیم ما کم بود. البته من خیالم از عملکرد تیم راحت است و با آرامش کار را دنبال می کنم. می دانستم که اوساسونا می توانددر ضد حملات خطرناک باشد ولی ما در زمینه تدافعی سختی نکشیدیم.»

سرمربی آرژانتینی درمورد خطاهای بازیکنان حریف روی نیمار گفت:« من با داور خط نگهدار دراین باره صحبت کردم. در صحنه های مشابهی داور کارت نشان می داد . من هم در نیمه اول گفتم که می بایست به خاطرمصدومیت سیسی، وقت اضافه بیشتری برای نیمه اول اعلام شود. درنیمه اول نتوانستیم پاسهای نهایی دقیقی را بدهیم. مارتین مونتویا به خوبی در عمق نفوذ می کرد و فقط دقت لازم برای دادن پاس نهایی را کم داشتیم.»

تاتا ادامه داد:« در نیمه دوم ۴ موقعیت بارز گلزنی داشتیم و به تیم حریف فرصت ضد حمله ندادیم واصلا از تلاش دست نکشیدیم.»

سرمربی بارسا در مورد تعویض چابی ارناندس در این بازی هم گفت:«فکر کردم که در جریان بازی یاچابی یا اینیستا را باید از زمین بیرون بکشم. چون آنها اخیرا برای اسپانیا هم بازی کرده اند. تصمیم گرفتم که چابی را تعویض کنم.چون او بیشتر بازی کرده بود. لئو را وارد زمین کردم؛ چون می خواست که ۲۰ دقیقه ای بازی کند . نگران بودم که در بازی تیم مشکلی پیش بیاید ولی این طور نشد.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391