برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مسی و پدرش در دادگاه گاوا از خود دفاع کردند

جمعه، ۵ مهر ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۰۶ — گل

لیونل مسی و پدرش خورخه مسی از امروز شاهد آغاز پروسه دادگاهشان بودند. آنها در این دادگاه با اتهام فساد مالی مواجه هستند ومی بایست از خود به دفاع بپردازند.

لیونل مسی

پرونده مسی و پدرش در دادگاه شماره ۳ گاوا برگزار می شود و اتهام وارده به آنها پرداخت نکردن حدود ۴میلیون یورو مالیات است.

پدر مسی ساعت ۱۰ وارد دادگاه شد و از خودش درمقابل اتهامات وارده دفاع نمود. لیونل مسی هم ساعت۱۱ در حالی که لبخند برلبانش دیده می‌شد و کت و شلواری شیک برتن داشت، بایک اتومبیل سفید و همراه با همراهان قانونی اش به دادگاه آمد. در مقابل درهای دادگاه، صدها هوادار مسی انتظار او را می کشیدند و بادیدن ستاره آرژانتینی محبوبشان فریاد می زدند:« تو بهترین بازیکن دنیا هستی» . «زنده باد مسی»

سازمان مالیات اسپانیا اعلام کرد که مسی در طول سالهای ۲۰۰۷ تا ۲۰۰۹ مالیاتهای لازم را که رقمشان درحدود ۴.۱ میلیون یورو برآورد شده پرداخت نکرده.

بعد از اعلام این اتهام، پدر مسی اعلام کرد که او تقصیر عدم پرداخت این مبلغ را برگردن می گیرد و اعلام کرد که پسرش در جریان این ماجراها نبوده است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391