برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مودریچ: نمی‌توانم یک فصل بی قهرمانی را دوباره ببینم

یکشنبه، ۱۴ مهر ۱۳۹۲، ساعت ۱۱:۰۴ — فارس

هافبک رئال مادرید اعلام کرد که نمی‌تواند ببیند تیمش یک فصل بدون قهرمانی دیگر را پشت سر بگذارد.

لوکا مودریچ به عنوان یکی از بازیکنان اصلی ترکیب رئال مادرید شناخته شده است. هرچند که او تنها یک سال در باشگاه حضور داشته اما شیوه بازی و تجربه‌اش در ادامه سنت‌های باشگاه تأثیر گذار بوده است. مودریچ اظهار داشت: عالی شروع کردیم اما در تعطیلات بازی‌های ملی برخی چیزها را از دست دادیم. باید منسجم‌تر باشیم، حمله کنیم و با فاصله کمتر میان خطوط دفاع کنیم. نمی‌توانم ببینم که یک فصل بدون قهرمانی دیگر داشته باشیم. آنچلوتی آرامش را به تیم آورد. شنیده بودم که او بازیکن بسیار تند مزاجی بوده اما انسان بسیار خوبی است.

وی ادامه داد: مربی از من می‌خواهد تیم را سازماندهی کنم، بازی را تعریف کنم و به سرعت با توپ حمله کنم؛ در حالی که تعادل دفاعی را هم حفظ کنم. دوست دارم مثل یک هافبک میانی بازی‌ساز کار کنم اما ترجیح من مهم نیست؛ تیم مهم است. منتظر بازگشت ژابی هستیم؛ با او بهتر می‌شویم. مسئولیت بیشتری می‌خواهم تا در رهبری کردن بازی تیم در زمین یک پله بالاتر بروم. نمی‌خواهم پنهان شوم؛ بازیکن بالغ‌تری هستم. سال گذشته کمی پیشرفت کردم.

بازیکن رئال مادرید خاطرنشان کرد: گرت به زمان، جلسات تمرین، مسابقات، قدرت و ... نیاز دارد. او بازیکن بسیار خاصی است. وقتی از لحاظ بدنی آماده شود، تأیید خواهد کرد که بازیکنی در سطح جهانی است. او باید صبور باشد، ما هم همین طور. زیاد با هم صحبت کرده‌ایم و من تلاش می‌کنم تا جایی که می‌توانم به او کمک کنم.

وی اضافه کرد: من بیل را دوست دارم؛ او بازیکن فروتنی است. در تیم تنش وجود دارد، همان طور که در یک گروه از مردم وجود خواهد داشت اما ما نشان دادیم که این تنش از مسابقه فراتر نمی‌رود. می‌توانم به شما اطمینان بدهم که گروهی از بازیکنان بسیار خوب را در اختیار داریم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391