برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

پیکه: حتی وقتی می بریم هم بحث پیش می آید

جمعه، ۵ مهر ۱۳۹۲، ساعت ۱۳:۱۱ — گل

وقتی مارک بارترا را می بینم، یاد قدیم های خودم می افتم

جرارد پیکه و تیم بارسلونا

جرارد پیکه مدافع اسپانیایی و باتجربه باشگاه بارسلونا بعد از برد تیمش مقابل رئال سوسیداد با خبرنگاران به صحبت پرداخت و عملکرد تیمش را مورد بررسی قرارداد. او در گفتگو با بارسا تی وی در مورد رکورد بردهای متوالی در لالیگا و اتلتیکومادرید نیز صحبت کرد. متن صحبت های پیکه رادراینجا مطالعه کنید:

*بحث برسرسبک بازی بارسلونا: ما می دانیم که عملکرد بارسلونا به چه ترتیبی است. وقتی در بارسلونا بازی می کنی می خواهی ببری و فوتبال خوبی را ارائه دهی.درست نیست که بخواهیم بیش از حد به موضوع مالکیت توپ وسبک بازی تیم بها بدهیم. ما تنها تیم دنیا هستیم که ۴-۰ برده ایم و با این وجود بحث هایی درمورد بیشتر یا کمتر بودن مالکیت توپ دراین بازی مطرح می شود. این جزئیات بازی است که شما بیشتر ازما به آن توجه می کنید. درهرصورت برد۰-۴ مقابل حریف کار سختی است. در بازی سه شنبه بازی بهتری از بارسلونا دیده شد ولی بازیهایی هم پیش رو خواهد بود که درآنها نخواهیم توانست تا اینطوری کار کنیم. باید به دنبال تنوع بیشتری دربازی هایمان باشیم. هرچه منابع بیشتری داشته باشیم، بهتر است. تاتا هم به دنبال همین است.

*شرایط فیزیکی : ازنظر فیزیکی حالم خوب است و وقتی مشکل فیزیکی نداشته باشی، بیشتر خودت را درجریان بازی احساس می کنی

*بارترا:مارک نشان داده که هرزمان که برای تیم بازی می کند، عملکرد خوبی دارد.پارسال وقتی به تیم اصلی آمد، دراولین بازی مقابل بایرن قرار گرفت و نتوانست نقش خوبی را ایفا کرده و ارزشهایش را ثابت کند. باید روی مارک حساب باز کرد؛ چون ما کمی عقب ترآمده ایم وباید با شرایط کنار آمد. وقتی مارک بارترا را می بینم، یاد قدیم های خودم می افتم.باید با همین جدیت به تلاش ادامه دهد. برخی مسائل را باید باتجربه حل کرد و باید حواست باشد که عقب نمانی

*پاسهای بلند: اینکه مدافعان روبه جلو حرکت کنند نقش مهمی دارد. ما در بازی با رایو وایه کانو دراین راستا تلاش زیادی داشتیم. بازی کردن با پاسهای کوتاه خیلی ساده تر از بازی با پاسهای بلند است ولی گاهی وقتها می توانی با یک پاس بلند موقعیت گل خلق کنی.هر چیزی ارزش خودش را دارد. سبک بازی ما تعریف شده است و ما سبک بازی ای داریم که ما را به شهرت رسانده ولی پیشرفت و تحول اصلا بد نیست

*رکورد برد: ما بهترین شروع را در رقابت های لالیگا داشته ایم. این بازتابی از این ماجراست که همه چیز خوب پیش می رود. صحبت های زیادی مطرح می شود ولی تا زمانی که تیم ببرد مشکلی نیست. برخی‌ها منتظرند که تیم ما به پیروزی نرسد ولی تا زمانی که بردهای ما ادامه داشته باشد، آنها می توانند به حرف زدن ادامه دهند.

*اتلتیکو مادرید: پارسال اتلتیکومادرید نشان داد که درچه سطحی است و امسال هم باید کاملا مراقب آنها بود؛ چون آنها شانه به شانه ما پیش می آیند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391