برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

پراندلی: نام بالوتلی را از لیست بازیکنانم خط نمی زنم

پنجشنبه، ۱۱ مهر ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۲۷ — گل

سرمربی ۵۶ ساله تیم ملی ایتالیا در صحبت هایی اعلام کرد که با وجود محرومیت ۳ جلسه ای بالوتلی از حضور درترکیب میلان، او را به تیم ملی ایتالیا دعوت خواهد کرد

چزاره پراندلی

چزاره پراندلی سرمربی تیم ملی ایتالیا در صحبت هایی اعلام کرده که محرومیت سه جلسه ای ماریو بالوتلی درحضور دربازیهای سری آ ایتالیا، تاثیری برروی حضور او در اردوی تیم ملی کشورش نخواهد داشت و با وجود این محرومیت، نام سوپرماریو را در لیست بازیکنان فراخوانده شده به اردوی آتزوری برای بازیهای مرحله مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۴ مقابل دانمارک و ارمنستان قرار خواهد داد.

ایتالیا در ماه اکتبر دو بازی باقی مانده اش از مرحله مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۴ درقاره اروپا را برگزار خواهد کرد و در حالی که ماریو بالوتلی به خاطر اخراج از ترکیب میلان در یکی از بازیهای سری آ با محرومیتی ۳ جلسه ای مواجه شده،گمانه زنی های متعددی در مورد تصمیم احتمالی پراندلی برای دعوت نکردن از او به تیم ملی ایتالیا به گوش می رسید. اما حالا او این صحبتها را رد کرده است.

پراندلی که پیش از این چندین بار نام بازیکنانی را به خاطر محرومیت از حضور در بازیهای لیگ، از اردوی تیمش خط زده بود، و به هنجارها و کدهای اخلاقی اهمیت زیادی می دهد، براین باور است که بالوتلی چوب رفتار نامناسبش را خورده است.

پراندلی ۵۶ ساله در صحبت هایی به تی.جی ۱ گفت:« بالوتلی محرومیتش را پشت سرگذاشته و چوب رفتارهایش را خورده و دعوت نکردن او به اردوی تیم ملی ایتالیا، به منزله افزایش دادن تنبیهی است که او قبل از این آنها پشت سرگذاشته.»

آتزوری قبل از این حضورش در جام جهانی ۲۰۱۴ را قطعی نموده و روز ۱۰ اکتبر به دانمارک سفر خواهد کرد و ۵ روز بعد در خانه میزبان ارمنستان خواهد بود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391