برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

سرخیو راموس: مشکل درانگیزه تیم نیست، در ریتم بازی مان است

دوشنبه، ۸ مهر ۱۳۹۲، ساعت ۱۳:۲۲ — گل

هرچه فاصله امتیازی مان با صدر جدول بیشتر شود، جبرانش سخت تر خواهد شد

سرخیو راموس یکی از بازیکنان رئال مادرید بود که در پایان دربی شهر مادرید که با باخت ۰-۱ کهکشانی‌ها به پایان رسید، با خبرنگاران به صحبت پرداخت

او در آنالیز شرایط تیمش گفت:« تیم ما شرایط خوبی ندارد. باید واکنش نشان دهیم و ببینیم که مشکل کار کجاست. وقتی تیم پیروز نمی شود واوضاع بروفق مراد پیش نمی رود، باید واکنش نشان داد و به این ناکامی فکر کرد. ما آن راندمانی که همیشه دراین سبک بازیها از آن بهره می بردیم را نداشتیم. نمی توان در گذشته زندگی کرد و در این بازیها، تیمی که اشتباهات کمتری دارد، به پیروزی می رسد.»

راموس با اشاره به اینکه جبران امتیازات از دست رفته کار سختی است گفت:« کاملا مشخص است که این امتیازات از دست ما پریده؛ دو امتیاز در بازی با ویارئال و سه امتیاز هم دراینجا. تیم ما از نظر عملکرد و انگیزه چیزی کم ندارد؛ مشکل کار ما جای دیگری است: در ریتم بازی و حرکاتمان در زمین. تدریجا باید به تلاش ادامه دهیم و بهتر شویم تا امتیازات دیگری از دست ندهیم. چون هرچه فاصله امتیازی مان با صدر جدول بیشتر شود، جبرانش سخت تر خواهد شد.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391