برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

رینا: اسپانیا کشور بی‌نهایت‌ها است

دوشنبه، ۲۲ مهر ۱۳۹۲، ساعت ۱۲:۴۸ — فارس

دروازه‌بان تیم ملی اسپانیا معتقد است که خط اعتدال در این کشور وجود ندارد.

په په رینا در گفت‌و‌گویی درباره سومین حضورش در رقابت‌های جام‌جهانی اظهار داشت: تنها یک قدم دیگر باقی مانده است. این واقعا یک امتیاز و به این معنا است که مدت زیادی است که در تیم ملی بوده‌ام.

* اگر به سال ۲۰۰۶ برگردیم، چه‌چیزی می‌بینی؟

تیمی در حال ساخته شدن با شجاعت و امید که مستحق در هم کوبیدن فرانسه است. سپس یک دوره رشد، جست‌و‌جو برای یافتن فلسفه بازی‌مان که بدون تردید، به آرامی با فروتنی و احترام به حریفانمان به آن وفادار ماندیم.

* به چیزی بیشتر از همه افتخار می‌کنی؟

اینکه یکی از اعضای فعال تیم ملی هستم و مطمئنا به سه جامی که به دست آورده‌ایم. همین که به تیم ملی دعوت می‌شوم، افتخار بزرگی است.

* آیا اگر به عقب برگردی چیزی را تغییر می‌دهی؟

نه. حتی شکست برای ما خوب بود. هرگز جلسات تمرینی را که به خاطر توهین و هو شدن در مورسیا به خاطر شکست مقابل سوئد، تعطیل کردیم، فراموش نمی‌کنیم. ما آنجا به قعر رسیدیم. شرایط بد و وخیمی بود اما به اینکه کنار هم جمع شویم و رشد کنیم، کمک کرد.

* و در پایان توانستید کسانی را که به شما توهین کردند، خوشحال کنید.

همیشه در مورسیا رفتار خوبی با ما شده است. این فقط یک اتفاق بود. اسپانیا کشور بی‌نهایت‌ها است و هیچ چیز میانه‌ای وجود ندارد. در یک چشم به هم زدن همه‌چیز از خوشحالی به ناراحتی تبدیل می‌شود و برعکس.

* بنابراین در افق برزیل ۲۰۱۴، آیا میزبان ممکن است پس از اتفاقی که در جام کنفدراسیون‌ها رخ داد، در خانه شکست بخورد؟

سخت است. آنها تیم بسیار خوبی دارند و تمام این کشور پشت آنها باشند اما ما کارمان را انجام می‌دهیم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391