برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

پیروزی تاتنهام و روبین کازان، توقف استاندارد لیژ در لیگ اروپا

جمعه، ۱۲ مهر ۱۳۹۲، ساعت ۰۸:۵۳ — ایسنا

تاتنهام در حساس ترین بازی هفته دوم لیگ اروپا موفق شد با نتیجه دو بر صفر میزبانش آنژی ماخاچ کالا روسیه را شکست دهد. روبین کازان روسیه هم با چهار گل سولته وارگم بلژیک را در هم کوبید اما استاندارد لیژ به تساوی یک بر یک الفسبورگ سوئد دست یافت.

هفته دوم لیگ اروپا با ۲۴ دیدار به پایان رسید.

گروه A

سوانسی که در خانه از سن گالن پذیرایی کرد موفق شد با تک گل کارانوویچ از روی نقطه پنالتی به پیروزی برسد تا با ۶ امتیاز در صدر جدول رده بندی این گروه قرار گیرد. در دیگر دیدار این گروه والنسیا توانست با دو گل میزبانش کوبان کراسنودار نماینده روسیه را شکست دهد تا با سه امتیاز و تفاضل گل کمتر نسبت به سن گالن در رده سوم جدول رده بندی قرار گیرد.

گروه B

آیندهوون هلند که برای دیدار با چرنومورتس اوکراین به این کشور رفته بود با ۲ گل به پیروزی رسید . در دیگر دیدار هم لودوگورتس بلغارستان دومین پیروزی متوالی خود را به دست آورد و موفق شد با ۳ گل دیناموزاگرب را در هم بکوبد.

گروه C

استاندارد لیژ که برای دیدار با الفسبورگ به سوئد رفت بود به نتیجه ای بهتر از تساوی یک بر یک دست نیافت. در دیگر دیدار این گروه سالزبورگ موفق شد با دو گل اسبیرگ را از پیش رو بردارد. در این گروه سالزبورگ با ۶ امتیاز صدرنشین است. استاندارد لیژ هم با یک امتیاز در رده سوم جای دارد.

گروه D

روبین کازان که در ورزشگاه خانگی خود از سولته وارگم بلژیک پذیرایی کرد موفق شد با چهار گل به پیروزی رسید تا با شش امتیاز در صدر جدول رده بندی قرار گیرد. در دیگر دیدار هم ویگان توانست با نتیجه سه بر یک برابر مهمانش ماریبور به پیروزی برسد.

گروه E

فیورنتینا با هدایت مونتلا جوان موفق شد با نتیجه دو بر یک دنیپرو اوکراین را شکست دهد تا با شش امتیاز به صدرنشینی خود ادامه دهد. در دیگر دیدار این گروه جدال پاکوش فریرا با پاندوریی برنده ای نداشت و بازی با تساوی یک بر یک به پایان رسید.

گروه F

آپوئل نیکوزیا قبرس که در خانه از آینتراخت فرانکفورت پذیرایی کرد با سه گل تن به شکست داد. در این گروه فرانکفورت با شش امتیاز صدرنشین است.

گروه G

خنک بلژیک که در ورزشگاه خانگی خود از تون سوئیس پذیرایی کرد با نتیجه دو بر یک به پیروزی رسید تا با ۶ امتیاز در صدر جدول رده بندی قرار گیرد. در دیگر دیدار این گروه جدال دو تیم راپیدوین اتریش و دیناموکیف اوکراین برنده ای نداشت و بازی با تساوی ۲ بر ۲ به پایان رسید

گروه H

سویا موفق شد با نتیجه دو بر صفر برابر مهمانش فرایبورگ برسد. لیبرچ چک هم توانست با نتیجه دو بر یک مهمانش استوریل اوکراین را از پیش رو بردارد. در این گروه سویا با ۶ امتیاز صدرنشین است.

گروه I

لیون که در ورزشگاه خانگی خود از ویتوریا گیمارش پذیرایی کرد با تساوی یک بر یک متوقف شد . دیگر دیدار این گروه هم با تساوی یک بر یک بین ریکا کرواسی و رئال بتیس به پایان رسید

گروه J

لاتزیو که برای دیدار با ترابوزان اسپور به ترکیه رفته بود به تساوی سه بر سه دست یافت. در دیگر دیدار این گروه هم آپولون لیماسول قبرس با یک برابر میزبانش لگیا ورشو به پیروزی رسید.

گروه K

تاتنهام در حساس ترین بازی هفته دوم لیگ اروپا موفق شد با نتیجه دو بر صفر میزبانش آنژی ماخاچ کالا روسیه را شکست دهد. برای تاتنهام در این دیدار دفو و شادلی گلزنی کردند. تاتنهام با این پیروزی ۶ امتیازی شد و به صدرنشینی خود ادامه داد. دیگر دیدار این گروه بین ترومسو نروژ و شریف مولداوی برنده ای نداشت و بازی با تساوی یک بر یک به پایان رسید.

گروه L

آلکمار هلند که در ورزشگاه خانگی خود از پائوک سالونیکا پذیرایی کرد با تساوی یک بر یک متوقف شد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391