برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

دیدار چند ساعته تیتو و گواردیولا در بارسلونا

سه‌شنبه، ۳۰ مهر ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۱۲ — گل

تیتو و گواردیولا عصر دیروز در منزل گواردیولا در مونیخ با یکدیگر دیدار کردند

ظهر روز دوشنبه بود که پپ گواردیولا سررمربی اسپانیایی بارسلونا از میلان به بارسلونا سفر کرد و به خانه اش در بندر بارسلونا رفت و طبق گزارش اختصاصی منتشره درروزنامه ال موندو دپورتیوو، عصر روز دوشنبه در خانه اش پذیرای تیتو ویلانووا سرمربی اسبق بارسا و دستیارش بود.

بر طبق این گزارش اختصاصی، تیتو وپپ چند ماهی بود که می خواستند با هم دیدار کرده و صحبت کنند و این دیدار بالاخره دیروز اتفاق افتاد و دو سرمربی اسبق بارسا در خانه پپ بایکدیگر دیدار کردند.

تیتو ویلانووا عصر روز سه شنبه به منزله پپ رفت تا با همکار و دوست قدیمی اش در خانه اش دیدار کند.

این درحالی است که گواردیولا ظهر دیروز با هواپیمایی اختصاصی که ساعت ۱۲ ظهر در فروگاه ال پرات بارسلونا به زمین نشست، به سرزمین مادری سفر کرده بود وحدود ساعت ۳ به منزلش در شهر بارسلونا رسید. تیتو ویلانووا هم سوار بر پورش کاینه ، اتومبیل شخصی اش به دیدن گواردیولا در منزل شخصی اش رفت.

طبق این گزارش در این دیدار، این دو دوست قدیمی نقطه نظراتشان را در مورد بحثی که اخیرا میان آنها در گرفته و در رسانه‌ها منتشر شده بود با یکدیگر در میان گذاشتند. ویلانووا ساعت ۶.۳۰ عصر خانه پپ را ترک کرد و ۵ دقیقه بعد از تیتو، پپ نیز منزلش را ترک کرد. یکی از آشنایان مورد اعتماد گواردیولا او را به فرودگاه رساند و سرمربی اسپانیایی با یک پرواز اختصاصی دیگر به مونیخ بازگشت.

این طور به نظر می رسد که ریشه اختلافات موجود میان گواردیولا و تیتو، بعد از کنار رفتن پپ از سمت سرمربی گری بارسا و انتخاب تیتو به عنوان جانشین او در سال ۲۰۱۲ آغاز شد و بعد ازآن بود که رابطه آنها تیره و تار شد؛ تا جایی که وقتی که پپ برای سپری کردن یک سال تعطیلاش به نیویورک رفته بود و سپس تیتو مجبور شد تا چندین بار برای پیگیری روند شیمی درمانی اش به این شهر آمریکا سفر کند، آنها تنها یک بار یکدیگر را دیدند . بعد از آن و در تابستان امسال هم گواردیولا اعلام کرد که به جز آن یک بار دیگر تیتو را ندیده و از تیتو و سران بارسا انتقاد کرد و تیتو هم در پاسخ صحبتهای گواردیولا گفت که وقتی به دوست نیاز داشته، او هیچ وقت درکنارش نبوده.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391