برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

خبر بد برای بایرنی ها، شواین اشتایگر بار دیگر زیر تیغ جراحی

جمعه، ۱۷ آبان ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۴۸ — گل

این ملی پوش باتجربه آلمانی در تابستان گذشته هم قوزک پای راستش را به تیغ جراحی سپرده بود اما بار دیگر از همان ناحیه دچار مشکل شد و اکنون باید تن به جراحی بدهد.

باستین  شواین اشتایگر

باستین شواین اشتایگر، هافبک موثر بایرن، باید بار دیگر قوزک پای مصدومش را به تیغ جراحی بسپارد و نمی تواند برای چند هفته باواریایی‌ها را همراهی کند.

این ملی پوش باتجربه آلمانی در تابستان گذشته هم قوزک پای راستش را به تیغ جراحی سپرده بود اما بار دیگر از همان ناحیه دچار مشکل شد و اکنون باید تن به جراحی بدهد.

هانس ویلم مولر وولفارت، رئیس بخش پزشکی باشگاه بایرن به خبرنگاران گفت:" در چک آپ های دوره ای هفته های اخیر، ما متوجه شدیم که اطراف قوزک پای شواین اشتایگر، دچار استخوان سازی پیشرفته پس از عمل شده است. این مسئله به دلیل استرس های مکانیکی، منجر به تاندونیت می شود."

شواین اشتایگر هم اعلام کرد این مصدومیت باعث شده در هفته های اخیر درد زیادی را تحمل کند و اکنون امیدوار است عمل دوم کمک کند تا این مشکل برای همیشه برطرف شود.

" در چند هفته اخیر درد زیادی داشتم. من بارها و بارها تلاش کردم تا آن را تحمل کنم اما اکنون به مرحله ای رسیدم که دیگر از عمل کردن اجتنابی نیست.

امیدوارم بتوانم بعد از عمل بدون مشکل بازی کنم."

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391