برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

بنیتس: ناپولی در حال حاضر با ۷۵ درصد توان بازی می کند

چهارشنبه، ۱ آبان ۱۳۹۲، ساعت ۱۱:۳۳ — گل

سرمربی اسپانیایی که تیمش در دو دیدار خارج از خانه قبلی شکست خورده بود، از اینکه توانستند در ولودروم چنین نمایشی ارائه دهند، ابراز خشنودی کرد

رافا بنتیس

رافا بنیتس، سرمربی ناپولی، بعد از کسب هشتمین پیروزی در ۱۱ دیدار اخیر، تاکید کرد که تیمش تاکنون تنها ۷۵ درصد از توانش را به نمایش گذاشته است.

گلهای خوسه کایخون و دووان ساپاتا، پیروزی ناپلی‌ها برابر المپیک مارسی را رقم زد و بنیتس که تیمش در دو دیدار خارج از خانه قبلی شکست خورده بود، از اینکه توانستند در ولودروم چنین نمایشی ارائه دهند، ابراز خشنودی کرد.

او به اسکای اسپورت گفت:" من راضی هستم زیرا پیروز شدیم. برای من استفاده از بازیکنی مانند دریس مرتنز در ترکیب اصلی راحت است، وقتی او در تمرینات این طور سخت تلاش می کند.

دووان ساپاتا هر روز بهتر می شود اما ایگواین هنوز به آمادگی صد در صد نرسیده است ولی این حق را داشت که فرصتی به او بدهیم.

ما در حال حاضر با ۷۵ درصد توان مان بازی می کنیم. بازیکنان فداکارانه کار می کنند و در سراسر زمین به سختی تلاش می کنند. می دانیم که وقتی همگی با هم کار می کنیم، می توانیم به هدف مان برسیم.

کادر فنی من هم خوب کار می کنند و به خوبی حریفان را آنالیز می کنند. به همین خاطر همه بازیکنان از برنامه تاکتیکی آگاه هستند. فکر می کنم این مسئله کلیدی استکه ابتدا تاکتیک را روی تخته برای بازیکنان توضیح بدهید تا بازیکنان برای اجرای آن، دقیقا بدانند که در کجا هستند و چه می خواهند بکنند."

ناپولی که در حال حاضر با آرسنال و دورتموند همگروه است، در دیدار بعدی باید میزبان مارسی باشد، سپس به خانه دورتموند برود و در آخرین بازی از آرسنال پذیرایی کنند.

" ما قبل از بازی در مورد گروه صحبت کردیم و اینکه چرا این دیدار برای ما اساسی است. ما دو دیدار خانگی و یک بازی خارج از خانه در پیش داریم. پس باید ببینیم چه اتفاقی رخ خواهد داد. تیم امشب نشان داد که می تواند چنین دیدارهایی را کنترل کند و به نتیجه لازم برسد."

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391