برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

درخواست تلافی جویانه فدراسیون فوتبال برزیل، تابعیت برزیلی دیه گو کاستا را لغو کنید

چهارشنبه، ۸ آبان ۱۳۹۲، ساعت ۲۰:۴۴ — گل

این مهاجم گلزن که اصلیتی برزیلی دارد و پیش از این دو بازی دوستانه هم برای سلسائو انجام داده، با دریافت تابعیت اسپانیایی، اکنون قصد دارد برای تیم ملی این کشور بازی کند

دیگو کاستا

فدراسیون فوتبال برزیل اعلام کرد مایلند تابعیت برزیلی دیه گو کاستا از او گرفته شود و قصد دارند اقدامات قانونی برای ممانعت از حضور او در تیم ملی برزیل را آغاز کنند.

این مهاجم گلزن که اصلیتی برزیلی دارد و پیش از این دو بازی دوستانه هم برای سلسائو انجام داده، با دریافت تابعیت اسپانیایی، اکنون قصد دارد برای تیم ملی این کشور بازی کند؛ تصمیمی که خشم مقامات فدراسیون فوتبال برزیل را برانگیخته است.

امروز کارلوس اگنیو لوپس، یکی از مقامات فدراسیون فوتبال برزیل، خواستار اقدام قانونی در مورد تصمیم او شد.

او به او گلوبو گفت:" واضح است که تصمیم او به دلایل مالی بوده است. رئیس فدراسیون (خوسه ماریا مارین) از من خواست تا با باز کردن یک پرونده، از وزارت دادگستری بخواهیم شهروندی برزیلی دیه گو کاستا لغو شود.

من تردیدی ندارم که او تطمیع شده است. او توسط اسپانیایی‌ها تحت فشار قرار گرفت. او در نامه ای که به فدراسیون فوتبال برزیل نوشت، از علاقه اش برای بازی در تیم ملی برزیل سخن گفت اما در همان سالی که دو بازی دوستانه برای برزیل انجام داد، اسپانیا را انتخاب کرد.

او با این کار، تابعیت برزیلی اش را رد کرد. مارین از من خواست تا در مورد چگونگی ممانعت از حضور او در تیم ملی اسپانیا تحقیق کنم."

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391