برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

دل‌بوسکه: فکر نمی‌کنم حضورم در اسپانیا تکراری شده باشد

سه‌شنبه، ۱۴ آبان ۱۳۹۲، ساعت ۱۲:۵۵ — ایسنا

سرمربی تیم ملی اسپانیا امیدوار است قرارداد خود را با تیم ملی اسپانیا پس از جام‌جهانی ۲۰۱۴ برای دو سال دیگر تمدید کند.

بیسنته دل بوسکه

قرارداد ویسنته دل‌بوسکه با تیم ملی اسپانیا پس از جام‌جهانی ۲۰۱۴ برزیل به پایان خواهد رسید. سرمربی تیم ملی اسپانیا درباره تمدید قراردادش با تیم ملی اسپانیا گفت: همیشه در فدراسیون فوتبال اسپانیا سیستمی وجود داشته است که قرارداد سرمربی‌ای که تیم را به جام‌جهانی ببرد تمدید می‌شود. به همین خاطر به من پیشنهاد شد تا قراردادم را برای ۲ سال دیگر تمدید کنم. البته ممکن است حضور یک مربی در یک تیم پس از چند سال تکراری شود اما برای ما این موضوع مطرح نیست. فکر نمی‌کنم حضورم در تیم ملی اسپانیا تکراری شده باشد.

دل‌بوسکه در ادامه گفت:‌ وقتی به عنوان سرمربی جدید اسپانیا معرفی شدم، همه به من گفتند که در بدترین زمان هدایت اسپانیا را برعهده گرفتم. این تیم پیش از من به قهرمانی در یورو ۲۰۰۸ رسیده و انتظارات از این تیم خیلی بالا رفته بود اما به نظر خودم در بهترین زمان هدایت تیم ملی اسپانیا را برعهده گرفتم. در زمانی که هدایت اسپانیا را بر عهده گرفتم، تیم تازه در اوج قرار گرفته بود و این بهترین زمان برای یک مربی است که کارش را در یک تیم شروع کند.

دل‌بوسکه درباره شانس قهرمانی اسپانیا در جام‌جهانی ۲۰۱۴ برزیل گفت: در فوتبال یک چرخه قدرت وجود دارد و هر تیم در یک مقطع به قدرت می‌رسد. ما باید در جام‌جهانی بسیار هوشیار باشیم تا از این چرخه خارج نشویم. باید به خودمان ایمان داشته باشیم و نباید خود را از پیش برنده بدانیم و فکر کنیم که بهترین تیم جهان هستیم.

اسپانیا در انتخابی جام‌جهانی ۲۰۱۴ موفق شد به عنوان تیم نخست گروه ۹ بالاتر از فرانسه جواز حضور در جام‌جهانی برزیل را کسب کند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391