برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

گواردیولا: واقعا از یوپ هاینکس متشکرم

شنبه، ۱۸ آبان ۱۳۹۲، ساعت ۱۳:۳۳ — گل

سرمربی اسپانیایی بایرن از حالا به قهرمانی در جام باشگاه های جهان که امسال درمراکش برگزار می شود، می اندیشد

پپ گواردیولا

پپ گواردیولا سرمربی جوان وباتجربه باشگاه بایرن مونیخ در صحبت هایی از یوپ هاینکس سرمربی پیشین این تیم تشکر کرده است.

گواردیولا که تدریجا در فکر آماده سازی تیمش برای حضور در جام باشگاه های جهان است در این باره گفته:« جام باشگاه های جهان تورنمنتی نیست که تیمی بتواند دفعات متعدد در آن حضور یابد. من از اینکه می توانیم دراین تورنمنت حضور بیابیم خوشحالم و تنهاافرادی که مقدمات حضور من و تیم در این تورنمنت را فراهم کرده و این فرصت را در اختیار ما قرار داده اند یوپ هاینکس و باواریایی‌ها هستند و من از آنها متشکرم.»

این سرمربی اسپانیایی حالا به فتح جام دیگری فکر می کند:« جام باشگاه های جهان رقابتی با پرستیژ است و شرکت در آن کار سختی است ، چه برسد به قهرمانی در این تورنمنت. فینال های این تورنمنت همیشه خاص و ویژه هستند وهمه دوست دارند که به قهرمانی برسند. ما هم برای فتح جام دراین تورنمنت شرکت می کنیم.»

بایرن مونیخ روز ۱۴ دسامبر وارد مراکش خواهد شد وبلافاصله بعداز مصاف با هامبورگ در خانه به این کشور آفریقایی سفر می‌کند و سه روز بعد اولین بازی اش در این تورنمنت را برگزار خواهد کرد و در روز ۱۷ دسامبر مقابل آگادیر قرار می گیرد.

پپ دراین باره ادامه داد:« این سفری طولانی است و بازیکنان ما باید با ذهنی آرام عازم این سفر شوند. ما باید خودمان را با کشور مراکش، شرایط آب و هوایی و زمین های چمن این کشور وفق بدهیم.»

گواردیولا درادامه اعلام کرده که به بازیکنانش فرصت گشت و گذار دراین کشور آفریقایی را خواهد داد و یادآوری کرده که برنامه های دیگری نیز دارد:« وقتی چنین روز در یک شهر باشیم، لازم نخواهد بود که بازیکنان تمام وقتشان را در اتاق هایشان سپری کنند. خوب است که آنها بتوانند به گشت و گذار درشهر بروند تا بدین ترتیب بهتر بتوانند برای بازی بعدی تیم تمرکز کنند. نمی دانم که آیا من زمان گشت و گذار را خواهم یافت یا نه. چون بایدبرای بازیهای بعدی تیم برنامه ریزی کنم. باید خیلی خوب به آنالیز حریفان پرداخت.»

سرمربی بایرن در ادامه به این نکته اشاره کرد که این اتفاق مثبتی است که این رقابت‌ها برای اولین بار درکشور مراکش برگزار می شود. در سالهای قبل ژاپن وامارات متحده عربی میزبانی این تورنمنت را عهده دار بودند:« به نظرم این ایده خوبی از سوی فیفا بوده که این رقابت هر سال دریک کشور متفاوت برگزار شود.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391