برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

گواردیولا:من دیکتاتور نیستم

جمعه، ۳ آبان ۱۳۹۲، ساعت ۱۸:۵۰ — گل

سرمربی سابق بارسا درتمجید از آنچلوتی گفته:« او در رئال کارهای بزرگی انجام می دهد.هرچند که نمی توانم عمقی قضاوت کنم.»

پپ گواردیولا

پپ گواردیولاسرمربی اسپانیایی بایرن در صحبت هایی اعلام کرده که نمی خواهد بایرن را مبدل به بارسای جدید کند و گفته که بازیکنان او در بارسلونا با بازیکنان شاغل در فوتبال آلمان متفاوتند.

گواردیولا در گفتگو با روزنامه ورزشی گاتزتا دلوسپورت گفت:« این تیم موفقیت های زیادی را به دست آورده ؛ پس چرا باید از تیم دیگری کپی برداری کنیم.» او با ابراز رضایت از نتایج خوب کسب شده توسط بایرن در طول فصل جاری چه در لیگ قهرمانان اروپا و چه در بوندس لیگا ادامه داد:«ما عملکرد خوبی داریم ولی همیشه می توان بهتر بود. هدف من حفظ سطح تیم در فصل گذشته است.من درمقابل تاریخچه بایرن ، یک فرد کوچک هستم. ذهنیت دربایرن متفاوت است و سبک بازی و جو حاکم بر باشگاه و فرهنگ و بازیکنان این تیم متفاوتند. آنها بازیکنان خاص خود را دارند.»

گواردیولا ادامه داد:« البته در بایرن هم یا باید موفق شوی و درغیر این صورت تو را اخراج می کنند. راز موفقیت تو باید این باشد که بتوانی تیم را مثل یک خانواده متحد نگاه داری. این گروه از بازیکنان سبکی متفاوت از بارسلونا بازی می کنند. چون تعبیرهای فوتبالی متفاوت است.»

پپ با اشاره به حفظ فلسفه ای که او را در بارسا به موفقیت رساند گفت:« باید تماشایی بازی کنیم و مردم را راضی نگاه داریم. کلید موفقیت در این نیست که همیشه موفق باشی و همیشه قهرمان شوی، بلکه در نحوه کسب این موفقیتهاست.»

او در آنالیز اوضاع کنونی رئال گفت:« نمی توانم به صورت عمقی به قضاوت بپردازم ولی کارلو یکی از بهترین سرمربیان دنیاست و عملکرد خوبی دارد.»

او با تمجید از یوونتوس کنته که لحظات سختی را در لیگ قهرمانان اروپا سپری می‌کند گفت:« بینکونری قوی است. » و درنهایت با اشاره به اتفاق رخ داده و دلخوری روبن از او گفت:«روز شنبه در بازی با ماینتس من تصمیم گرفتم تا مولر پنالتی را بزند و در بازی بعدی مقابل ویکتوریا پلژن ترجیح دادم که او ضربه را بزند ولی او توپ را به ریبری داد. شاید آماده زدن ضربه نبود. من دوست دارم به بازیکنانم آزادی بدهم . من یک دیکتاتور روی نیمکت نیستم.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391