برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

کاپیتان کورینتیانس درباره اعتصاب فوتبالیست‌ها هشدار داد

پنجشنبه، ۳۰ آبان ۱۳۹۲، ساعت ۱۳:۳۲ — واحد مرکزی خبر

کاپیتان تیم فوتبال کورینتیانس برزیل هشدار داده است اگر مقامات ورزشی این کشور درخواست های فوتبالیست‌ها را برای انجام بازی های کمتر و فاصله زمانی بیشتر بین دو فصل در سال ۲۰۱۵ برآورده نکنند، فصل ۲۰۱۴ احتمالا در موعدد مقرر آغاز نخواهد شد.

پائولو آندره گفت بیش از هزار بازیکن که عضو اتحادیه بازیکنان هستند می دانند تغییر تقویم بازی های سال ۲۰۱۴ دشوار است زیرا در این سال بازی های جام جهانی در برزیل برگزار خواهد شد . او گفت:« ما در حال گفتگو در این باره هستیم اما اگر مذاکرات راه به جایی نبرد اعتصاب خواهیم کرد.» او افزود:« اگر تغییرات در تقویم بازی‌ها اعمال نشود در آن صورت فصل ۲۰۱۴ آغاز نخواهد شد. ما در انجام اقداماتی در این زمینه مصمم هستیم.» به گزارش خبرگزاری رویترز از کورینتیانس ، قرار است رقابت های فوتبال در برزیل اواسط ماه ژوئیه آغاز خواهد شد ، یعنی درست یک ماه پس از پایان لیگ ملی این کشور.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391