برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

روی کین: زمان سکوت فرگوسن فرا رسیده است

چهارشنبه، ۱ آبان ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۰۵ — ایسنا

"فرگوسن بی‌وفاست. زمان آن فرا رسیده است که او دیگر سکوت کند و هر سخنی را بر زبان نیاورد." این واکنش روی کین به سخنان فرگوسن درباره او بود.

تیم منچستر یونایتد

سرآلکس فرگوسن در کتاب زندگی‌نامه خود روی کین، کاپیتان سابق تیمش را شخصی بد زبان توصیف کرد. این سخنان فرگوسن به مذاق کین ایرلندی خوش نیامد و واکنش او را به دنبال داشت.

روی کین که زمانی ستاره شیاطین سرخ در میانه میدان بود پس از انتشار کتاب فرگوسن در مصاحبه‌ای تلویزیونی گفت: به هیچ وجه از این سخنان فرگوسن راضی نیستم اما این بدین معنا نیست که دیگر شب نمی‌توانم از ناراحتی، راحت بخوابم. پیش از این بارها با فرگوسن صحبت و با هم درگیری لفظی پیدا کرده‌ایم. او بارها درباره دو کلمه احساس وفاداری و تعلق با من صحبت کرده اما پیداست که خود اصلا معنای این دو کلمه را درک نمی‌کند. فرگوسن بی‌وفاست.

کاپیتان سابق منچستریونایتد افزود: فرگوسن در طول سال‌های مربیگری خود سخنان زیادی را درباره خاطرات خود در اولدترافورد بر زبان آورده و اکنون زمان آن فرا رسیده است که دیگر سکوت کرده و به سخنانی که بر زبان می‌آورد، فکر کند. او نباید هر چیزی را برای عموم فاش کند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391