برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

انتقاد لادروپ از فرگوسن به خاطر زیر سئوال بردن رونی و بکام

پنجشنبه، ۲ آبان ۱۳۹۲، ساعت ۱۳:۱۷ — فارس

سرمربی سابق منچستریونایتد به خاطر حرف‌هایی که در مورد ۲ شاگرد سابقش زده، مورد انتقاد یک همکار دانمارکی قرار گرفت.

سر الکس فرگوسن

در شرایطی که از رونمایی کتاب سرگذشت زندگی سرآلکس فرگوسن مدت بسیار کمی گذشته اما انتقادات زیادی از مربی اسکاتلندی ۲۶ سال گذشته یونایتد‌ها شده است. کسی که از سال ۱۹۸۶ تا ابتدای تابستان سال جاری زمامدار «شیاطین سرخ» بود و شاگردان زیادی از جمله وین رونی و دیوید بکام داشت.

«فرگی» در این کتاب با انتقاد از رونی و بکام، گفته این دو ستاره، بازیکنان خوبی نبوده‌اند.

به همین دلیل روز گذشته مایکل لادروپ که هدایت سوانسی را برعهده دارد، در این مورد واکنش نشان داد و از رفتار مربی بازنشسته اسکاتلندی انتقاد کرد.

لادروپ در مصاحبه‌ای تلویزیونی گفت: فکر می‌کنم ذکر حرف‌های انتقاد‌آمیز از شاگردان،‌ کاری صحیح نباشد. به نظرم وقتی شما در یک تیم فوتبال هستید، در واقع یک گروه هستید. گروهی که شامل بازیکن،‌ مربی، سرپرست و مدیر می‌شود. به همین خاطر چون یک گروه واحد هستید،‌ با هرمساله‌ای که از بیرون وارد شود، برخورد منطقی می‌کنید. در این میان مدیر و مربی بیشتر بر چنین اتحادی باید تکیه داشته باشند.

وی معتقد است ذکر حرف‌های انتقادی توسط «فرگی»‌ از بازیکنان سابقش، عملی درست نبوده است.

مربی دانمارکی افزود: مردم وقتی این کتاب را بخوانند،‌ از خود می‌پرسند در منچستر مگر چه خبر بوده است.

به اعتقاد این مربی جوان، مربی سابق یونایتدها پس از ترک اولدترافورد نباید این‌گونه حرف‌ها را در کتابش می‌گفت و «نکات بد» بازیکنانش را شرح می‌داد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391