برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

رئال مادرید با ۱۳ نماینده در جام جهانی ۲۰۱۴

پنجشنبه، ۳۰ آبان ۱۳۹۲، ساعت ۱۲:۱۵ — گل

باشگاه مادریدی ۱۳ بازیکن در جام جهانی ۲۰۱۴ خواهد داشت و درصورتی که دل بوسکه از ایسکونیز دعوت به عمل بیاورد این تعداد به ۱۴ خواهد رسید

تیم رئال مادرید

جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل رویدادی تاریخی برای باشگاه رئال مادرید خواهد بود.این تورنمنت، تورنمنتی است که می تواند برای باشگاه رئال رکوردشکن باشد و شاهد حضور بیشترین تعداد بازیکنان از باشگاه مادریدی درطول تاریخ این باشگاه اسپانیایی باشیم. اگر مصدومیت‌ها دست از سربازیکنان رئال برداشته و سرمربیان هم به آن ایده های همیشگی شان وفادار بمانند، ۱۳ بازیکن از باشگاه رئال مادرید در جام جهانی ۲۰۱۴ حضور خواهند یافت (البته به شرطی که سامی خدیرا نیز بهبود یافته وآلمان را در جام جهانی همراهی کند)واگر در نهایت دل بوسکه از ایسکو دعوت به عمل بیاورد، این تعداد به ۱۴ بازیکن افزایش خواهد یافت.

این به نحوی رکورد جالبی برای مادریدی‌ها محسوب می شود؛ چرا که در جام جهانی ۲۰۱۰ آفریقای جنوبی ۱۰ بازیکن از باشگاه رئال در جام جهانی حضور یافته بودند: ایگواین، کاکا، کاسیاس، آلبیول، ژآبی آلونسو، سرخیو راموس، آربلوا، فان در فارت، کریستیانو رونالدو و په په.

در جام جهانی ۲۰۰۶ هم شاهد ۱۰ حضور بازیکن از رئال در جام جهانی بودیم: روبرتو کارلوس، رونالدو، سیسینیو، روبینیو، کاسیاس، سالگادو، رائول، راموس، زیدان و بکام و جالب اینجاست که در جام جهانی ۲۰۰۲ کره وژاپن هم ۱۰ بازیکن از رئال در جام جهانی حضور داشتند: روبرتو کارلوس، ژرمی، کاسیاس، الگرا، ائییرو، رائول، مورینتس، ماکه له له ، زیدان و فیگو

باشگاه رکورددار در این زمینه آرسنال است که در جام جهانی ۲۰۰۶ آلمان، ۱۶ نماینده داشت. چلسی هم در جام جهانی ۲۰۰۶، ۱۴ نمایندده داشت و حالا رئال مادرید در جام جهانی برزیل با رکورد میلان، بارسلونا و اینتر با داشتن ۱۳ بازیکن در جامهای جهانی برابری خواهد کرد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391