برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مهدوی‌کیا: هیچ‌وقت برای مالدینیِ بزرگ کری نمی‌خوانم

دوشنبه، ۲۷ آبان ۱۳۹۲، ساعت ۰۹:۴۴ — تسنیم

مدیرفنی تیم فوتبال جوانان کشورمان گفت: باید کسی باشد که مسائل ریز و طریف را به بازیکنان بگوید و احساس می‌کنم می‌توانم این کار را انجام دهم.

مهدی مهدوی‌کیا از سوی فدراسیون فوتبال به عنوان مدیرفنی تیم جوانان انتخاب شد تا پس از مدتی حضور در کنار نوجوانان، رسما به کار در تیم‌های پایه مشغول شود؛ موضوعی که خودش از ابتدا در پی آن بود و می‌خواست کار مربیگری‌اش را از تیم‌های پایه‌ای آغاز کند.

مهدوی‌کیا درباره این موضوع، بازی پرسپولیس و میلان و ... به سوالات خبرنگار تسنیم پاسخ داد.

چطور شد سمت مدیرفنی تیم جوانان را قبول کردید؟

در جلسه ای که با حضور آقایان دوستی ، میرآخوری و معینی داشتیم آنها از من خواستند به عنوان مدیر فنی جوانان با این تیم همکاری کنم و من هم از آنجا که دوست داشتم به فوتبال کشورم خدمت کنم این پیشنهاد را پذیرفتم. از سوی دیگر سال‌ها با آقایان دوستی و میرآخوری در تیم بانک ملی کار کرده ام و خیلی دوست داشتم در کنار آنها باشم و به تیم ملی هم خدمت کنم.

اما قبلا برای قبول این پست با تردیدهایی مواجه بودید؟

چند سال است که در رده تیم ملی جوانان موفقیتی نداشتیم و اگر بخواهیم به جام جهانی برویم کار سختی پیش رو داریم به همین دلیل برای موفقیت به برنامه ریزی دقیق، امکانات و بعضی از مسایل دیگر احتیاج داریم. با صحبت های انجام شده تردیدم به طور کامل از بین رفت.

در تجربه جدید مدیرفنی می توانید به تیم ملی کمک کنید؟

به هرحال من تمام رده‌ها را گذرانده ام و فکر می کنم حتما باید کسی باشد که تمام مسائل ریز و طریف را به بازیکنان بگوید و احساس می‌کنم می‌توانم این کار را انجام دهم. از مرحله حرف تا عمل کارهای زیادی وجود دارد که سعی می کنم آنها را به بازیکنان تیم جوانان یاد دهم. دوست دارم تجربیاتم را به بازیکنان تیم جوانان انتقال دهم.

دوست دارید در دیدار با میلان برای پرسپولیس بازی کنید؟

اگر باشگاه پرسپولیس تصمیم بگیرد من باشم حتما با کمال میل در این دیدار برای تیم محبوبم بازی خواهم کرد.

فکر می کنید بازی با میلان راه خوبی برای تجلیل از پیشکسوتان پرسپولیس باشد؟

حتما بازی با بازیکنان بزرگ و تیم بزرگی مانند میلان در شأن بازیکنان پرسپولیس است، دیداری که حتما با برنامه ریزی انجام شده استقبال خوبی از بازیکنان بزرگ پرسپولیس انجام خواهد شد.

رضا شاهرودی گفته مالدینی را به شما می سپارد که جناح چپ میلان را اتوبان و این بازیکن را خراب کنید؟

من برای مالدینی اصلا کری نمی خوانم چون او را بازیکن بسیار بزرگی می دانم. بازی با میلان بزرگ و باشکوه است و امیدوارم همه از این بازی زیبا لذت ببرند. در چنین مسابقات نمادینی به دلیل شرایط سنی و سایر مسایل که مطرح است برد و باخت مهم نیست به همین دلیل فکر می کنم نباید در چنین دیدارهایی کری خواند.

خبرهای تصویری

بعدی قبلی

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391