برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مارادونا در مورد آگوئرو: او یک آشغال است

پنجشنبه، ۹ آبان ۱۳۹۲، ساعت ۱۱:۳۱ — گل

اسطوره آرژانتینی در جشن تولد ۵۳ سالگی اش درمورد داماد سابقش و نوه اش بنیامین صحبت کرده

مارادونا

دیگو آرماندو مارادونا در جشن تولد ۵۳ سالگی اش از مسائل مختلفی صحبت کرد و راجع به همه چیز حرف زد. دن دیگو که این روزها در دوبی به سرمی برد در گفتگو با برنامه «پرروس دلاکایه» که از رادیو مترو پخش شد، علیه داماد سابقش سرخیو آگوئرو که شاگرد سابقش درتیم ملی آرژانتین نیز بود به صحبت پرداخت. او همچنین راجع به کارلوس بیلاردو و پیراهن بوکاجونیورس هم صحبت کرد.

دختر دیگو آرماندو مارادونا، همسر سرخیو آگوئرو بود که در ژانویه از هم جدا شدند و پسر ۴ ساله شان پیش مادرش در بوئنوس آیرس زندگی می کند.و آگوئرو در انگلیس زندگی جدیدی را تجربه می کند. مارادونا در صحبتهایی بدون آنکه از آگوئرو نام ببرد گفت:«او به جیانینا گفته:"من از هیچ کسی نمی ترسم.".در جلسه دادگاه بعدی دخترم در آنجا حضور خواهم یافت. عصبانی ام. چون او یک آشغال است. من در جلساتی که با وکلادارم ، نمی گویم که من خوشتیپم و فلان و بثار. اگر او خوشتیپ است، این را در زمین مسابقه نشان دهد. اگر کسی بیاید و به دخترم بگوید که او از کسی نمی ترسد، به چه دردی می خورد. دفعه بعد می خواهم با دخترم به دادگاه بروم و ببینم که او حرفی برای گفتن دارد یا نه. او یک آشغال است و نمی خواهم حتی اسمش را بیاورم.»

او در مورد نوه اش بنیامین ادامه داد:« دو روز پیش با "بنیا" از طریق اسکایپ صحبت کردم و او به من گفت:« بابا بزرگ، اگر تو را ندیدم، تولدت مبارک و همین مرا به گریه انداخت. می خواهم به او بگویم که آرام باشد، چون بابابزرگ همیشه درکنارش هست. من حاضرم برای بنیامین بمیرم.»

مارادونا در ادامه راجع به کارلوس سالوادور بیلاردو گفت:« در سال ۱۹۸۶ ما فراتر از یک تیم بودیم و بدون سرمربی هم قهرمان شدیم. در نبرد، دیگرراه برگشت وجود ندارد.»

مارادونا که این روزها به عنوان سفیر ورزشی امارات متحده عربی مشغول به کار است با انتقاد از پیراهن جدید بوکاجونیورس که به رنگ صورتی است گفت:« من به طرز بیمارگونه ای مخالف پیراهن صورتی بوکا هستم. پلنگ صورتی را راحت بگذارید.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391