برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

رودریگو مسی: توپ طلا برای مسی در اولویت دوم است

پنجشنبه، ۳۰ آبان ۱۳۹۲، ساعت ۱۴:۵۷ — گل

من خودم درجریان برنامه زندگی روزمره لئو هستم و از شنیدن این صحبت که بعضی‌ها می گویند لئومراقب خودش نیست ، به شدت تعجب می کنم.

رودریگو مسی برادر لیونل مسی ستاره باشگاه بارسلونا و تیم ملی آرژانتین در گفتگو با برنامه «آل پریمرتوکه» شبکه اوندا سرو از میزان اهمیت توپ طلا برای برادرش صحبت کرده است

او دراین باره گفته:« توپ طلا برای لئو در اولویت دوم یا سوم است.او در ۴دفعه ای که این جایزه را فتح کرده، به شایستگی آن را مال خود کرده.»

برادر مسی درادامه صحبت هایش گفت:« لئو برای پیشی گرفتن از چالش‌ها کار نمی کند. او فوتبال بازی می‌کند و لذت می برد و گلهایش به صورت کاملا طبیعی از راه می رسند. لئو آن کاری که دوست دارد را انجام می دهد و بعد از آن جوایز به او اهدا می شوند. کریستیانو و مسی دو پتانسیل جهانی هستند؛ دو بازیکن خارق العاده . برای ماهایی که فوتبال دوست داریم، این خیلی زیباست.»

رودریگو مسی در مورد اهدای کفش طلای امسال به لیونل مسی گفت:« همان طور که خود لئو گفت ، او به دنبال شکستن رکوردها نیست. قرعه زدن این گلها به نام او افتاد و درنهایت این جایزه به او رسیده. همین و بس. جوایز ارزش خودشان را دارند. این روزها ، روزهای کلیدی در زندگی لئو است، مثل هر بازیکن دیگری این جایزه به مذاق او خوش می آید.»او در مورد مصدومیت اخیر لیونل گفت:« حیف است که حالا و این روزها این مصدومیت از راه رسیده. وقتی که مصدومیت به سراغت بیاید، آمده و باید برای آن آماده باشی. لئو عملکرد خوبی دارد. حیف شد ؛ ناراحتیم که دراین لحظات و دراین شرایط مصدوم شده ولی لئو از نظر روحیه ای خیلی قوی است و ما اعضای خانواده از او حمایت می کنیم. لئو فیزیک بدنی خوبی دارد و به خاطر ویژگی های بازی اش دو برابر سایرین تلاش می کند. او همیشه فراتر همه تمرین می‌کند ولی مصدومیت وقتی از راه برسد، دیگر رسیده. من خودم درجریان برنامه زندگی روزمره لئو هستم و از شنیدن این صحبت که بعضی‌ها می گویند لئومراقب خودش نیست ، به شدت تعجب می کنم. این کاملا طبیعی است که هر کسی هرچیزی بخواهد می گوید ولی لئو بیش از هر فرد دیگری مراقب خودش است تا همیشه خوب باشد. کاملا روشن است که مسی می خواهد بازی کند. اگر حالش خوب باشد و بتواند، همین الان هم بازی می کند.»

برادر لیونل مسی دربخش پایانی صحبتهایش با تشریح حال برادرش در آخرین بازی ای که برگزار کرد گفت:« در آخرین بازی ای که لئو در ترکیب بارسا قرار داشت، او حس کرد که اوضاعش خوب نیست . او دقیقا می داند که دقیقا چه کار باید بکند . ده سال است که به صورت حرفه ای فوتبال بازی می‌کند و بدن لئو می داند که تاکجا می تواند پیش برود.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391