برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

نویل: بازیکنان منچستریونایتد به مویس اعتماد کرده‌اند

سه‌شنبه، ۲۸ آبان ۱۳۹۲، ساعت ۱۸:۵۶ — گل

مویس اکنون دارد نتایج خوبی با یونایتد می‌گیرد.

فیل نویل و تیم منچستر یونایتد

فیل نویل، مربی تیم اصلی منچستریونایتد گفته تحول این تیم نتیجه این است که بازیکنان به دیوید مویس، سرمربی جدیدشان اعتماد کرده‌اند.

شروع منچستریونایتد با مویس خوب نبود و آنها از شش هفته نخست تنها در دو بازی برنده شدند و تا رده دوازدهم لیگ پایین آمدند.

اما آنها سپس از پنج مسابقه چهار تا را بردند؛ از جمله دیدار با آرسنال را. نویل می‌گوید این مربی ۵۰ساله دارد از زیر سایه سر الکس فرگوسن بیرون می‌آید.

نویل گفته است: «زمانی که مربی‌ای داشته باشید که برای ۲۷ سال چنان اثر بزرگی بر باشگاه گذاشته بود، جانشینی او هرگز کار آسانی نیست و مربی جدید زمان می‌خواهد تا ایده‌هایش را پیاده کند. به نظرم سه چهار ماه طول کشید تا این اتفاق بیفتد.

اما حالا بازیکنان دارند به مویس اعتماد می‌کنند و به کار مربی باور پیدا می‌کنند. او تلاش می‌ند از آنها بازیکنان بهتری بسازد.»

مویس ابتدا تغییرات بسیاری در ترکیب می‌داد و نویل می‌گوید: «زمانی که وارد باشگاهی می‌شوید که قهرمانی‌های بسیاری در لیگ داشته و بازیکنان بزرگ بسیاری دارد، نیازی نیست که ترکیب را زیاد تغییر دهید. اما مربی می‌خواست اقتدار خود را نشان دهد و این را مقابل آرسنال دیدید. در آن مسابقه تصویر دیوید مویس را می‌شد دید.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391