برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مورینیو: اشلی کول برای بازگشت به ترکیب باید بجنگد

دوشنبه، ۲۰ آبان ۱۳۹۲، ساعت ۱۷:۱۹ — گل

این ملی پوش باتجربه انگلیسی در دو دیدار اخیر چلسی مقابل شالکه و وست بروم، ۹۰ دقیقه روی نیمکت نشست و مورینیو به جای او از آزلیکوئتا استفاده کرد.

اشلی  کول

ژوزه مورینیو، سرمربی چلسی، از اشلی کول خواست تا برای پس گرفتن جایگاهش در ترکیب اصلی آبی‌ها با سزار آزپلیکوئتا رقابت کند.

این ملی پوش باتجربه انگلیسی در دو دیدار اخیر چلسی مقابل شالکه و وست بروم، ۹۰ دقیقه روی نیمکت نشست و مورینیو به جای او از آزلیکوئتا استفاده کرد.

آقای خاص معتقد است بازی های خوب آزپلیکوئتا که در واقع یک مدافع راست محسوب می شود، نشان داد که تصمیمش درست بوده و از کول خواست تا برای بازگشت به ترکیب اصلی، جنگندگی بیشتری نشان بدهد.

او به خبرنگاران گفت:" من تصمیم گرفتن در دیدار مقابل شالکه از آزپلیکوئتا استفاده کنم و او فوق العاده کار کرد.

در دیدار روز شنبه هم او بار دیگر خیلی خوب کار کرد.

اشلی یک حرفه ای تمام عیار است؛ او یک جنگجوست. او به سختی کار می‌کند و به سختی می جنگد زیرا آن پست متعلق به اوست.

البته این بهتری پست برای آزپلیکوئتا نیست و این شرایطی نیست که اشلی فکر می‌کند به دردسر افتاده است. نه؛ او تنها باید کار کند و بجنگد. آن هم پست هم سر جایش هست و منتظر اوست؛ هیچ مشکلی وجود ندارد."

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391