برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

اعلام نحوه حضور رسانه‌ها در جام جهانی ۲۰۱۴

دوشنبه، ۲۰ آبان ۱۳۹۲، ساعت ۱۶:۱۸ — ایسنا

نحوه حضور رسانه‌ها در رقابتهای جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل اعلام شد.

به نقل از روابط عمومی فدراسیون فوتبال، رقابتهای جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل در حالی برگزار می شود که بخش رسانه ای فیفا نحوه حضور رسانه های ورزشی را به شرح زیر اعلام کرد.

رسانه های گروهی از ۷ دسامبر یعنی ۱۶ آذر، باید مجوز خود را از فدراسیون فوتبال دریافت کرده و جهت دسترسی به فرم مجوز رسانه ها، درقسمت Fifa Media Channelبه آدرس (http://media.fifa.com) اقدام کنند.

نمایندگان رسانه‌ها باید تأییدیه اکانت خود را از مدیا چنل جهت دسترسی دریافت کرده و کسانی که هنوز نام کاربری و رمز عبور در مدیا چنل فیفا باز نکرده اند، تا قبل از ۷ دسامبر(۱۶ آذرماه) می توانند اقدام به ایجاد نام کاربری و رمز عبور کنند.

آخرین فرصت ارائه تقاضای رسانه های گروهی تا ۳۱ ژانویه ۲۰۱۴ یعنی ۱۱ بهمن ۹۲ است تا در پایان فوریه ۲۰۱۴، فیفا و LOC شروع به روند ارسال تقاضاهای تأیید شده به دنبال اطلاعات بیشتر در موعد مقرر می کنند. (نمایندگان رسانه‌ها باید برای کسب اطلاعات بیشتر به مدیا چنل فیفا مراجعه کنند.)

ارائه درخواست بلیت برای ۴۸ بازی گروهی، توسط رسانه‌ها نیز به صورت بلیت آنلاین از ۱۷ مارچ ۲۰۱۴ یعنی ۲۶ اسفند ۹۲ آغاز خواهد شد. درخواست های بلیتانحصاراً توسط سیستم بلیت مدیا چنل فیفا اجرا خواهد شد. تنها نمایندگان رسانه هایی که فرم مجوز تأیید شده دارند می توانند درخواست بلیت برای ۴۸ بازی گروهی بدهند.

برای دسترسی به فرم مجوز و سیستم بلیت رسانه ها، حتما یک نام کاربری و رمز عبور مدیا چنل فیفا مورد نیاز است. دسترسی به مدیاچنل فیفا محرمانه بوده و می توان تنها از طریق نام کاربری و رمز عبور اختصاصی از آن بهره مند شد. بنابراین نمایندگان رسانه هایی که یک نام کاربری و رمز عبور مدیا چنل دارند می توانند به فرم مجوز رسانه‌ها و سیستم بلیط رسانه‌ها دسترسی داشته باشند.

ضمن اینکه نمایندگان رسانه هایی که هنوز جهت دسترسی به مدیا چنل فیفا ثبت نام نکرده اند می توانند با کامل کردن فرم ثبت نام به آدرس زیر، ثبت نام خود را تکمیل کنند: http://media.fifa.com/registration

رسانه‌ها باید توجه داشته باشند که نباید از نام کاربری و رمز عبور یکسان جهت دسترسی به فرم مجوز رسانه‌ها و اکانت مدیا چنل فیفا استفاده کنند.

نامه تأیید مجوز رسانه‌ها به منزله ویزا جهت ورود به برزیل نبوده و همه نمایندگان رسانه هایی که دارای مجوز حضور در برزیل هستند، باید یک ویزا جهت ورود به این کشور را تهیه کرده و آن را با سفارت برزیل یا کنسولگری چک کنند. مسئولیت تهیه ویزا به عهده رسانه متقاضی بوده و فیفا هیچ نامه ای مبنی بر سفارش یا توصیه جهت تهیه ویزا ارسال نمی کند.

ضمن اینکه مسئولیت عدم توجه احتمالی به مواردفوق الذکر از سوی رسانه های گروهی به عهده این فدراسیون نیست و قانونا فدراسیون فوتبال نیز نمی‌تواند به طور مستقیم با قسمت Fifa Media Channel برای انجام این موارد اقدام کند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391