برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

پیراهن جدید بارسلونا برای فصل ۵-۲۰۱۴

چهارشنبه، ۲۲ آبان ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۵۸ — گل

طراحی پیراهن های بارسا برای فصل آینده از هم اکنون انجام شده و تعداد راه های قرمز روی پیراهن اصلی بارسا از ۴ تابه ۳ تا تقلیل یافته و پیراهن دوم تیم نارنجی قرمز است

تیم بارسلونا

کمپانی نایک که یکی از اسپانسرهای باشگاه بارسلوناست ، از هم اکنون طراحی پیراهن فصل بعد تیم کاتالان را انجام داده است. در شرایطی که هنوز به نیمه فصل ۴-۲۰۱۳ نیز نرسیده ایم، سران این کمپانی ، تمام طراحی های لازم برای پیراهن فصل بعد بارسلونا را انجام داده اند و مقامات ارشدباشگاه بارسلونا در جریان طرح جدید نایک برای این پیراهن‌ها قرار گرفته اند.

روزنام هال موندو دپورتیوو هم به طرح پیراهن های فصل بعد بارسلونا دست یافته و دراینجا می توانید تصاویر مربوط به این پیراهن را ببنید. در پیراهن اصلی تیم، تعداد راه های قرمز از ۴ تا به ۳ تا تقلیل یافته ودور یقه این تیم در فصل آینده به جای قرمز به رنگ آبی خواهد بود.

آستین های پیراهن اصلی نیز کاملا آبی است و یقه پیراهن نیز کاملا به رنگ آبی خواهد بود. یقه پیراهن بارسا طراحی جدیدی دارد و در قسمت جلویی این یقه، پرچم ایالت کاتالونیا به شکل مثلث کوچکی حک می شود.این درحالی است که در پیراهن این فصل بارسا، پرچم کاتالونیا در بخش پشتی قرار می گیرد.

نام اسپانسر بارسا یعنی قطرایرویز مثل قبل با رنگ سفید روی سینه پیراهن درج می شودو لباس های دوم بارسا به رنگ نارنجی است و البته رنگ نارنجی پررنگ آن به قرمزی می زند.این اولین باری نیست که بارسا رنگ نارنجی را برای لباس دومش برگزیده و درسال ۱۹۹۲ وقتی این تیم قهرمان اروپا شد، پیراهنی نارنجی را برتن داشت و در فصل ۱۰-۲۰۰۹ نیز پیراهن بارسا نارنجی بود. روی آستین های این پیراهن هم نواری به رنگ قرمز و آبی قرار دارد و یقه پیراهن به رنگ آبی است و کلمه قطر ایرویز نیز به رنگ آبی روی سینه پیراهن درج می شود

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391