برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

راجرز: به درخواست آرسنال برای سوارس می خندیدیم

شنبه، ۱۱ آبان ۱۳۹۲، ساعت ۱۲:۰۴ — گل

سران دو باشگاه از نظر تاریخی قدمت دیرینه ای دارند .حالاچه پیشنهاد آرسنال ۴۰ میلیون + یک پوند بود و چه ۴۰ میلیون + ۱ پنی، نبرد ما همیشه برای حفظ سوارس در تیممان ادامه می یافت

برندان راجرز سرمربی لیورپول در آستانه بازی حساس تیمش مقابل آرسنال در صحبت هایی اعلام کرده که سران این باشگاه به پیشنهاد ۴۰ میلیون پوند+۱ پوندی آرسنال برای جذب لوئیس سوارس کلی خندیده اند

سران آرسنال نام لوئیس سوارس را در صدر لیست خریدهای تابستانی شان قرار داده بودند و از سوی دیگر سران لیورپول اعلام کرده بودند که پیشنهاداتی که ارزش مالی اش بالاتر از مبلغ ذکر شده در بند جدایی زودهنگم او که ۴۰ میلیون پوند است را بررسی می کنند و پیشنهاد آرسنالی‌ها یک پوند بیشتر از این مبلغ بود.

راجرز در صحبت هایی اعلام کرد که آرسنالی‌ها هیچ شانسی برای خریداری سوارس نداشتند و پیشنهاد آنها را خفت بار خوانده

راجرز در صحبت هایی گفت:« راستش را بخواهید، کلی به پیشنهاد آرسنال حندیدیم. ما در اردوی پیش فصل بودیم که من این پیشنهاد کتبی را دیدم. آرسنال به عنوان یک تیم باشگاهی سابقه تاریخی زیادی دارد و وقتی این درخواست ارائه شد، می توانم بگویم که یکی از بدترین اطلاعاتی بود که من دریافت کرده بودم.»

او ادامه داد:« این پروسه هیچ وقت نمی توانست به موفقیت منتهی شود و در آن زمان ما این درخواست را خفت بار دیدیم. سران دو باشگاه از نظر تاریخی قدمت دیرینه ای دارند .حالا چه پیشنهاد آرسنال ۴۰ میلیون پوند+ یک پوند بود و چه ۴۰ میلیون پوند+ ۱ پنی، نبرد ما همیشه برای حفظ سوارس در تیممان ادامه می یافت، چون او بازیکن تراز اولی است.»

سوارس در ماه آگوست اعلام کرده بود که سران باشگاه لیورپول پا روی قولشان گذشاته اند؛ چرا که به او قول داده بودند که اگر این تیم مجوز راهیابی به رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا را کسب نکرد، به او اجازه جدایی دهند. همین صحبت‌ها باعث شد تا او جریمه شده و در ماه آگوست به تنهایی به تمرین بپردازد. راجرز ادامه داد:« من مطمئنم که تمام بازیکنان در چنین شرایطی به سرمربی تیم نگاه می کنندد. من نمی توانم اجازه دهم که بیماری سرطان به تمام بازیکنان تیم منتقل شود. هرچقد هم شرایط سخت باشد، الان می بینیم که اوضاع تیم خوب است. ما اردوی پیش فصل خوبی را پشت سرگذاشتیم. کار من حفاظت از باشگاه است و این نکته مهمی است که قدرت باشگاه را نشان دهیم.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391