برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مندس، مدیربرنامه های رونالدو: بلاتر بی احترامی غیرقابل قبولی به کریس نمود

چهارشنبه، ۸ آبان ۱۳۹۲، ساعت ۱۲:۴۸ — گل

ژرژ مندس مدیربرنامه های رونالدو در صحبت هایی به حرفه ای گری و فداکاری های رونالدو در دنیای فوتبال اشاره کرده است

ژرژ مندس مدیربرنامه های کریستیانو رونالدو در صحبت هایی به دفاع از وجهه و حرفه ای گری ستاره پرتغالی برخاسته و در مقابل اظهارات اخیر سپ بلاتر، رئیس فیفا که ساعاتی بعد به خاطر صحبتهایش عذرخواهی نمود، از کریس دفاع کرده است.

مندس در صحبت هایی گفته:« این اپیزود ناراحت کننده ای است که آقای بلاتر بدین ترتیب حرفه ای گری و فداکاری هایی که کریستیانو رونالدو در طول کارنامه ورزشی اش انجام داده را به صورت غیرقابل قبولی زیرسوال برده و به رونالدو بی احترامی کند. این به نحوی بی احترامی به میلیون‌ها هوادار رونالدو و فوتبال اسپانیا در تمام دنیاست.»

مدیربرنامه های رونالدو در ادامه به این نکته اشاره کرد که مقامات بلندپایه فیفا باید با احتیاط زیادی دراین باره صحبت کنند:« بحث یک رویداد کم اهمیت از سوی بالاترین نماینده ارگانی مثل فیفاست که می بایست به ستاره هایی که با این همه عشق دراین ورزش می درخشند بهای بیشتری داده و آنها را بزرگتر نماید نه اینکه برای تحقیر کردن آنها در جمع تلاش کند.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391