برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

سوارز به دنبال آقای گلی در جهان

چهارشنبه، ۲۹ آبان ۱۳۹۲، ساعت ۱۱:۱۲ — قانون آنلاین

سوارز در حال حاضر با ۱۱ گل در کنار رابین فان پرسی از هلند و دئون مک کولای مهاجم تیم کونکاکافی بلیز قرار دارد و در صورت به ثمر رساندن یک گل دیگر می تواند به عنوان بهترین گلزن دور مقدماتی به حساب بیاید.

لوئیس  سوارز

به دنبال پیروزی ۵بر۱ اروگوئه مقابل اردن در بازی رفت بازی دور برگشت بیشتر حکم یک دیدار تشریفاتی را خواهد داشت. با این حال لوییز سوارز گلزن جنجالی اروگوئه وتیم لیورپول با گلزنی در این دیدار می تواند به عنوان بهترین گلزن مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۴ معرفی شود. سوارز در حال حاضر با ۱۱ گل در کنار رابین فان پرسی از هلند و دئون مک کولای مهاجم تیم کونکاکافی بلیز قرار دارد و در صورت به ثمر رساندن یک گل دیگر می تواند به عنوان بهترین گلزن دور مقدماتی به حساب بیاید. به دنبال پیروزی ۵بر۱ اروگوئه مقابل اردن در بازی رفت بازی دور برگشت بیشتر حکم یک دیدار تشریفاتی را خواهد داشت. با این حال لوییز سوارز گلزن جنجالی اروگوئه وتیم لیورپول با گلزنی در این دیدار می تواند به عنوان بهترین گلزن مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۴ معرفی شود. سوارز در حال حاضر با ۱۱ گل در کنار رابین فان پرسی از هلند و دئون مک کولای مهاجم تیم کونکاکافی بلیز قرار دارد و در صورت به ثمر رساندن یک گل دیگر می تواند به عنوان بهترین گلزن دور مقدماتی به حساب بیاید.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391