برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

تشویق رونالدو وپلاکاردهایی علیه فیفا و بلاتر در برنابئو

پنجشنبه، ۹ آبان ۱۳۹۲، ساعت ۱۲:۳۶ — گل

ستاره پرتغالی رئال در زمان اعلام نامش و همچنین دردقیقه ۱۷ بازی مورد تشویق هواداران قرار گرفت وپلاکاردهای مختلفی درحمایت ازاو دربرنابئو دیده می شد

بعد از صحبت های جنجالی اخیر سپ بلاتر در مورد لیونل مسی و کریستیانو رونالدو که در آن صحبتها رونالدو را با یک فرمانده مقایسه کرده بود و یادآوری نموده بود که برای کسب توپ طلا مسی را به رونالدو ترجیح می دهد، هواداران حاضر در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو بایک برنامه ریزی قبلی به ابراز حمایت از ستاره پرتغالی تیمشان پرداختند.

در جریان بازی ۴شنبه شب رئال مقابل سویا، هواداران حاضر در برنابئو، بارها نسبت به کریستیانو رونالدو ادای احترام کردند ودر زمان اعلام نام بازیکنان حاضر در میدان و البته در برخی دقایق از بازی رونالدو را مورد محبت خود قرار دادند.

در دقایق ۹ و ۱۷ بازی بود که برخی از هواداران نام او را صدا می زدند و جالب اینجا بود که در جریان بازی شعارهایی هم علیه بلاتر و مسی به گوش می رسید و برخی هواداران بلاتر را«مست» می نامیدند.

از سوی دیگر پلاکاردهایی در دستان هواداران دیده می‌شد که شعارهای ثبت شده روی آنها در حمایت از رونالدو علیه بلاتر بود

متن یکی از این پلاکاردها بدین ترتیب بود:«کریستیانو ، بخش جنوبی ورزشگاه (محل قرار گرفتن هواداران افراطی تیم) با تو است.» در دقیقه ۱۷ بازی در منطقه جنوبی ورزشگاه برنابئو این پلاکارد به نمایش درآمد:« می توان توپ طلا را خرید ولی فداکاری و کاریزما را نه..مرسی "سی.آر.۷"». پلاکاردهای دیگر بدین ترتیب بود:«بلاتر، استعفا» «احترام؟» «یوفا مافیا» و این درحالی است که فیفا توپ طلا را اهدا می‌کند و نه یوفا.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391