برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

ایبراهیموویچ: هیچوقت فکر نمی‌کردم تمبر پستی شوم

سه‌شنبه، ۲۱ آبان ۱۳۹۲، ساعت ۱۱:۲۲ — فارس

تصاویر مربوط به مهاجم مجرب پاری‌سن‌ژرمن فرانسه بر روی تمبر پستی در کشور سوئد چاپ خواهد شد.

یک روزنامه چاپ استکهلم گزارش کرد اداره پست سوئد قصد دارد به نشانه احترام و تقدیر از «زلاتان ایبراهیموویچ» تصویر وی راروی تمبرپستی چاپ کند.

مهاجم بلندقامت که از تابستان گذشته در خدمت پاریسی‌ها بوده و حتی فصل گذشته مقام قهرمانی لوشامپیونه را کسب کرد،‌ در این مورد اظهار داشت: باعث افتخاری بزرگ است که تصویرم بر روی تمبر پست چاپ شود. تا به این لحظه کم اتفاق افتاده که نامه دریافت کنم و بیشتر اوراق بانکی یا رسید‌های مربوط به خریدهایم را از طریق پست دریافت کرده‌ام.

وی ادامه داد: اما چقدر خوب می ‌شود که پس از این وقتی نامه ای را از پستچی دریافت می‌کنم، چشمم به تمبرهایی بیفتد که عکس خودم روی آن چاپ شده است. احتمالا در این وضعیت حس خوبی خواهم داشت.

براساس گزارش‌ رسانه‌ها، قرار است این سری از تمبر‌ها که تصویر چند ورزشکار دیگر سوئد نیز روی آنها نقش بسته به صورت یک مجموعه کامل در سال ۲۰۱۴ در اختیار علاقمندان قرار گیرد. ضمن آنکه یک گروه ویژه از طراحان گرافیک سوئد موظف شده‌اند اقدام به بهترین شکل طراحی تصویر در این مجموعه تمبر کنند.

ایبرا افزود: هیچوقت فکر نمی‌کردم روزی برسد که تصاویرم با آب دهان به پاکت نامه چسبانده شود اما این اتفاق امروز در حال افتادن است. خوشحالم علاوه بر تلویزیون، نشریات و اینترنت،‌ تصاویرم روی پاکت‌ نامه‌ها هم دیده می‌شود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391