برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

آنچلوتی: بعید می دانستم فرانسه بتواند صعود کند

شنبه، ۲ آذر ۱۳۹۲، ساعت ۱۴:۲۴ — گل

ایجاد سیستم بازی راحت در یک تیم به زمان نیاز دارد.وقتی بازیکنانی که آماده بازی باشند رانداری، کارسخت می شود ولی وقتی مصدومان برگشتند، اوضاع بهتر شد.

کارلو آنچلوتی سرمربی ایتالیایی رئال مادرید در گفتگویی اختصاصی با شبکه تلویزیونی رئال مادرید شرکت کرده و دراین گفتگو از مسائل مختلفی صحبت نموده.از توپ طلا گرفته تا شرایط روز تیمش.دراینجا می توانید بخش دوم و پایانی این گفتگوی جذاب را مطالعه کنید:

*توقع فتح جام: کار من مثل همیشه، فتح جام است. خوش شانسم.چون درتمام تیم‌ها کارم را به یک نحو شروع کردم. درتیم دسته اول یا دسته دوم،هدفم همیشه فتح جام بوده. مطمئنا درهیچ تیمی نمی توانی ۹جام قهرمانی اروپایی ببینی و فقط جای جام من (جام دهم رئال) خالی است (می خندد)

*بنزما: او در فرانسه شرایط سختی داشت.بعید می دانستم که آنها بتوانند در بازی برگشت پلی آف۰-۳ ببرند.کریم گل زدواین برای ما هم خوب است

*کار کردن با کاپیتان های تیم: در مادرید شرایط به شرایط فوتبال ایتالیا نزدیک است.می توان شرایط را با رم مقایسه کرد و البته نه با میلان که تیمی صعنتی است. ازنظر تاریخی اوضاع با رم قابل مقایسه است ولی با پاریس و لندن متفاوت است. درمادرید افراد خیلی به هم نزدیک هستند. دوست پیدا کردن و ارتباط گرفتن ساده تر از لندن و پاریس است. دراینجا مردم خوب با هم می جوشند.از رستوران های مادرید خوشم می آید. گاهی با اعضای کادر فنی تیم شام بیرون می رویم

*فشار موجود: فشار خارجی دراینجا هم متفاوت باسایر نقاط است. دراستادیوم توقعات زیادی از بازیکنان می رود. همه می خواهند فوتبال خوبی ببیندو شاهد تلاش فراوان بازیکنان باشند.بعد رسانه‌ها هم فشار زیادی می آورند.این برای من مشکلی نیست. من هرروزه تمرکزم را روی کارم قرار می دهم وگاهی این انتقادات انگیزه بیشتری به تو می دهند تا بهتر شوی

*فصل پیش رو: فکر می کنم می توانیم بگوئیم که فصل تابه اینجا بد نبوده.البته می توانیم بهتر از این باشیم. ما این را دربازیهای اخیرنشان داده ایم.به تعادل بیشتری نیاز داریم و آینده بهتری درانتظار ماست. تیم ماخوب است و بازیکنان انگیزه های زیادی دارند.هواداران به تیم انگیزه می دهند وبهتر از این خواهیم شد. ما مشکلاتی داشتیم و سیستم بازی مان را تغییر دادیم ولی دربازیهای اخیر خیلی خوب بودیم.

*مشکلات ابتدایی: ایجاد سیستم بازی راحت در یک تیم به زمان نیاز دارد.وقتی بازیکنانی که آماده بازی باشند رانداری، کارسخت می شود.ژابی آلونسو در پیش فصل غایب بود. اییارامندی هم همین طور. مودریچ در پست ایده آلش بازی نمی کرد ولی وقتی مصدومان برگشتند، اوضاع بهتر شد.کریس دوست دارد در سمت چپ بازی کند و بیل در سمت راست. این سیستمی است که بیشتر زمین را پوشش می دهد و کار مدافعان کمتر از مهاجمان است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391