برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

اطمینان بیانچی: آرژانتین نامزد قهرمانی در جام جهانیست،گروهمان قابل دسترس است

یکشنبه، ۱۷ آذر ۱۳۹۲، ساعت ۱۲:۴۰ — گل

آرژانتین درگروه قابل دسترسی قرار گرفته اند و همین باعث خواهد شد تا بازیکنان بتوانند تعامل خوبی داشته و از نظر فیزیکی شرایط خوبشان را حفظ کنند

کارلوس بیانچی سرمربی کنونی بوکاجونیورس که یکی از سرمربیان سرشناس آرژانتینی است در صحبت هایی به آنالیز قرعه تیم ملی کشورش در رقابت های جام جهانی ۲۰۱۴ پرداخته.

او گفته:« تیم سابه یا در گروه قابل دسترسی قرار گرفته و شانس زیادی برای قهرمانی در جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل دارد.»

بعد از انجام مراسم قرعه کشی جام جهانی مشخص شد که آلبی سلسته باید در مرحله گروهی مقابل بوسنی، ایران و نیجریه به میدان برود و کارلوس بیانچی نظرش را در مورد آینده تیم سابه یا در جام جهانی مطرح کرده است

او در صحبت هایی گفت:« از نظر من آرژانتین کاندید اصلی قهرمانی در جام جهانی است.آنها درگروه قابل دسترسی قرار گرفته اند و همین باعث خواهد شد تا بازیکنان بتوانند تعامل خوبی داشته و از نظر فیزیکی شرایط خوبشان را حفظ کنند.با توجه به تجربیاتی که دارم معتقدم که آرژآنتین یکی از نامزدهای بزرگ در کسب عنوان قهرمانی دنیاست و من شانس زیادی برای این تیم قائلم.»

او در ادامه گفتگویش با آژانس خبری تلام گفت:« آرژانتین بهترین تیم گروهش است و بدون دردسر به دور بعد صعود خواهد کرد وهمین به بازیکنان تیم کمک خواهد کرد که با شرایط فیزیکی خوبی به دورحذفی راه یابند. چرا که در مراحل حذفی بازیهای مهم تری پیش روی آنها خواهد بود.»

بیانچی در مورد قرار گرفتن برخی از تیم‌ها مثل اسپانیا یا اروگوئه در گروه های مرگ گفت:« اسپانیا و اروگوئه در گروه های سختی قرار گرفته اند و گروه های آنها نفس گیر است.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391