برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

بلاتر: از اسپری های محو شونده در جام جهانی استفاده می شود

پنجشنبه، ۲۸ آذر ۱۳۹۲، ساعت ۲۱:۱۲ — گل

این اسپری های برای مشخص کردن محل استقرار دیوار دفاعی تیم‌ها مورد استفاده قرار می گیرد و به این ترتیب داوران می توانند نظارت بهتری روی این مسئله داشته باشند

سپ بلاتر

سپ بلاتر، رئیس فیفا، اعلام کرد اسپری های محو شونده که داوران در جام باشگاه های جهان استفاده کردند، در رقابت های جام جهانی ۲۰۱۴ مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

این اسپری های برای مشخص کردن محل استقرار دیوار دفاعی تیم‌ها مورد استفاده قرار می گیرد و به این ترتیب داوران می توانند نظارت بهتری روی این مسئله داشته باشند.

پیش از این، این اسپری‌ها در رقابت های جام جهانی زیر ۱۷ و زیر ۲۰ ساله های جهان مورد استفاده قرار گرفته بود و بازخوردهای خوبی داشت.

بلاتر به خبرنگاران گفت:" فکر می کنم این راه حل خیلی خوبی است؛ بعضی‌ها می گویند استفاده از این اسپری‌ها وقت گیر است اما همه داورانی که از آن استفاده کردند، بسیار راضی بودند.

نمایندگان بایرن گفتند در این رقابت‌ها دیوار دفاعی در محل دقیق آن تشکیل می شده؛ در حالی که در حال آلمان فاصله دیوارهای دفاعی بعضی مواقع به ۵ متر هم می رسد. این یک نوآوری است. ما استفاده از این اسپری‌ها را در برزیل ادامه می دهیم."

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391