برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

نتیجه رایزنی‌ها درباره تاریخ مسابقات جام جهانی قطر دسامبر آینده ارائه می شود

جمعه، ۱۵ آذر ۱۳۹۲، ساعت ۱۰:۲۴ — واحد مرکزی خبر

رایزنی درباره تاریخ بازی های جام جهانی فوتبال دو هزار و بیست و دو قطر و نتایج آن دسامبر سال دو هزار و چهارده به کمیته اجرایی فدراسیون بین المللی فوتبال ، فیفا، اعلام خواهد شد.

فیفا با انتشار بیانیه ای اعلام کرد نقشه راهی تهیه کرده که در آن چهار دوره تعیین شده است: ژانویه- اوت سال دو هزار و چهارده برای برگزاری نشست هایی با طرفهای دخیل ( فدراسیون ها، لیگ ها، باشگاهها، بازیکنان، رسانه ها، حامیان مالی، پخش کننده بازی ها)؛ سپتامبر دو هزار و چهارده برای برگزاری اولین نشست درباره جدول زمانی مسابقات؛ نوامبر دو هزار و چهارده برای برگزاری دومین اجلاس در خصوص جدول زمانی مسابقات؛ دسامبر سال دو هزار و چهارده برای ارائه نتایج به کمیته اجرایی فیفا. به گزارش خبرگزاری فرانسه از کاستا دو سوئیپه، کمیته اجرایی فیفا که در واقع زمامدار فوتبال در جهان است روزهای سوم و چهارم اکتبر با برگزاری نشست هایی در زوریخ سوئیس، باب احتمال تغییر جدول زمانی بازی های جام جهانی دو هزار و بیست و دو قطر را گشود. طبق جدول زمانی کنونی این بازی‌ها باید در تابستان برگزار شود اما با توجه به گرمای طاقت فرسای حاکم بر این کشور حوزه خلیج فارس در فصل تابستان که به پنجاه درجه سانتیگراد نیز می رسد، بسیاری خواستار آن شده اند که این بازی‌ها در فصل زمستان برگزار شود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391