برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

دژآگه: وقتی در ترکیب نبودم، سرم را پایین انداختم و بیشتر تلاش کردم

شنبه، ۳۰ آذر ۱۳۹۲، ساعت ۱۳:۳۷ — ایسنا

اشکان دژآگه می‌گوید وقتی دید شرایطش در فولام خوب نیست و از او استفاده نمی‌شود سرش را پایین انداخت تا بیشتر تمرین کند.

اشکان دژاگه

فولام امروز (شنبه) در هفته هفدهم لیگ برتر در خانه از تیم مدعی منچستر‌سیتی پذیرایی خواهد کرد.

سایت باشگاه فولام در آستانه این بازی حساس گفت‌وگویی کوتاه با اشکان دژآگه داشت. دژآگه که این فصل را خوب شروع نکرد و در تیم مارتین یول اغلب یک بازیکن نیمکت‌نشین بود، از زمانی که رنه مئولستین هدایت فولام را بر عهده گرفت، به ترکیب اصلی فولام برگشت و عملکرد خوبی را نیز از خود نشان داده است.

دژآگه درباره شروع نه چندان خوب در فولام گفت: تکذیب نمی‌کنم که دوره نا‌امید کننده‌ای را ابتدای فصل در فولام داشتم. هر بازیکنی دوست دارد تا جایی که ممکن است برای تیمش بازی کند. در ابتدای فصل می‌خواستم در ترکیب فولام باشم و بتوانم اوضاع تیم را تغییر دهم. وقتی در ترکیب تیم قرار نمی‌گیری، حسی به شما دست می‌دهد که انگار کاری از دست‌تان بر‌نمی‌آید اما در نهایت فرصتی را که دنبال آن بودم، به دست آوردم. وقتی شما در تیم‌تان بازی نمی‌کنید ممکن است از آمادگی دور شوید اما تلاش زیادی کردم تا بتوانم آمادگی خود را حفظ کنم. وقتی این شرایط را دیدم، سرم را در تمرین‌ تیم پایین انداختم و تلاش زیادی از خود نشان دادم.

دژآگه در ادامه گفت: فوتبال ورزش غیر قابل پیش‌بینی است که پستی بلندی‌های زیادی دارد. امسال فصل بسیار بدی را هم پشت سر گذاشتم و هم باشگاه اما خوشبختانه آن دوره بسیار سخت را پشت سر گذاشتیم. خیلی خوشحالم که توانسته‌ام خودم را در ترکیب تیم جا بیندازم و دوباره جایگاهم را در این تیم به دست آورم. خیلی مصمم هستم که بتوانم توانایی خودم را نشان دهم.

فولام امروز در لیگ برتر برابر منچستر‌سیتی به میدان می‌رود و روزنامه میرر از تقابل اشکان دژآگه و خسوس ناواس در این دیدار خبر داد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391