برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

تکلیف اسپانسر تیم ملی این هفته مشخص می‌شود

شنبه، ۳۰ آذر ۱۳۹۲، ساعت ۱۲:۰۹ — تسنیم

چند شرکت جدید برای اسپانسری تیم ملی اعلام آمادگی کرده اند تا در صورت لغو قرارداد اسپانسر فعلی حامی تیم ملی در راه جام‌جهانی شوند.

تیم تیم ملی ایران

محمد درخشان عضو کمیته بازاریابی فدراسیون فوتبال ، در خصوص اینکه علی کفاشیان فرصتی چند روزه به اسپانسر تیم ملی داده بود تا به تعهداتش عمل کند، گفت: هنوز اتفاق خاصی نیفتاده و همان صحبت‌هایی که کفاشیان انجام داده بود به قوت خود باقی است و به آنها فرصتی دادیم که به تعهدات خود عمل کنند.

وی با بیان اینکه کفاشیان باید در خصوص اسپانسر تیم ملی تصمیم بگیرد، ادامه داد: رئیس فدراسیون در حال حاضر در سفر کربلا است و منتظر بازگشت او از سفر هستیم تا در این باره تصمیم بگیریم. البته اینگونه نیست که اسپانسر فعلی تیم ملی به تعهداتش عمل نکرده باشد، آنها به یکسری از تعهدات خود عمل کرده‌اند و یکسری از تعهدات نیز به تاخیر افتاده که این تاخیر هم هنوز زیاد نشده است.

عضو کمیته بازاریابی فدراسیون فوتبال، در پاسخ به این سوال که گفته می‌شود این شرکت مجوز فعالیت ندارد و به همین دلیل نتوانسته به تعهداتش عمل کند، عنوان کرد: من از این قضیه اطلاعی ندارم. منتظریم کفاشیان از سفر بازگردد تا جلسه‌ای در این خصوص داشته باشیم و درباره اسپانسر تیم ملی تصمیم بگیریم.

درخشان با اشاره به اینکه لغو قرارداد با اسپانسر فعلی لطمه‌ای به برنامه‌های تیم ملی نمی‌زند، اظهار داشت: چند شرکت جدید اعلام آمادگی کرده‌اند تا در صورتی که قرارداد فدراسیون با اسپانسر فعلی لغو شد، سریعاً جایگزین شوند. این شرکت‌ها حاضرند به سرعت این کار را انجام دهند اما ابتدا باید تکلیف اسپانسر فعلی را مشخص کنیم.

وی افزود: با این حال هیچ لطمه‌ای به برنامه‌های تیم ملی نمی‌خورد، چرا که اولویت کار فدراسیون فوتبال آماده‌سازی تیم ملی برای جام جهانی ۲۰۱۴ است و بودجه‌ای جداگانه برای این کار در نظر گرفته شده که ارتباطی با اسپانسر پیدا نمی‌کند. البته اسپانسر به تیم ملی کمک خواهد کرد تا کارها به خوبی انجام شود.

عضو کمیته بازاریابی فدراسیون فوتبال درباره مبلغ پیشنهادی شرکت‌های جدیدی که به فدراسیون پیشنهاد اسپانسر شدن داده‌اند، گفت: پیشنهادهای جدید مبلغ بالاتری نسبت به اسپانسر فعلی دارد و برخی پیشنهادها نیز با اسپانسر فعلی هم رده هستند که در این باره با کفاشیان جلسه می‌گذاریم تا بهترین تصمیم را بگیریم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391